Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський у рамках Міжнародної виставки оборонної промисловості IDEF 2021 (м. Стамбул, Турецька Республіка) зустрівся з Президентом Турецького космічного агентства Сердаром Хюсейном Йилдиримом. Про це інформує Урядовий портал.
«Співпраця між Україною та Турецькою Республікою у сфері дослідження та використання космічного простору є тим напрямом, який відкриває багато можливостей для обох країн. Останні кілька років між нашими державами значно активізувався діалог, спрямований на визначення та конкретизацію характеру можливої співпраці», – зазначив очільник Мінстратегпрому.
Сторони обговорили можливості співпраці у сфері створення космічних носіїв та компонентів, моніторингу космічного простору та дистанційного зондування Землі, створення платформ для супутників, спільного використання наземної космічної інфраструктури, виробництва транспортних засобів доставки в рамках Місячної програми і багато іншого.
Віце-прем’єр-міністр України поінформував, що в Україні нині на завершальному етапі перебуває схвалення Державної науково-технічної космічної програми, яка містить багато потенційних напрямів для можливої українсько-турецької співпраці. Олег Уруський також повідомив, що зараз в Україні розпочався процес реформ, зокрема, буде створено Ракетно-космічних холдинг, куди увійдуть ключові підприємства космічної галузі, у тому числі корпоратизовані КБ «Південне» та ДП «Південмаш».
Очільник Мінстратегпрому наголосив, що Україна відкрита до змістовного діалогу задля пошуку спільних перспективних проектів у космічній сфері, які принесуть вигоду як Україні, так і Турецькій Республіці.
Зі свого боку Сердар Йилдирим подякував керівництву України за увагу, яку воно приділяє взаємовідносинам з Турецькою Республікою у сфері космічної діяльності, та висловив упевненість, що українсько-турецька співпраця в цьому напрямі вже скоро дасть конкретні результати.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський за підсумками Ставки повідомив, що обсяг підтримки на цей рік є найбільшим за час повномасштабної війни, та анонсував нові угоди з партнерами по НАТО щодо інвестицій у виробництво дронів-перехоплювачів.
Служба безпеки України затримала у різних регіонах країни шістьох проросійських інтернет-агітаторів, серед яких — спортивний журналіст, що закликав до бомбардувань Києва, та фітнес-тренер, який поширював фейки про Сили оборони.
Дві компанії зі США та одна з України стали переможцями Міжнародного інноваційного конкурсу NATO Innovation Challenge 2025-II, присвяченого протидії FPV-дронам з волоконно-оптичним керуванням. Вони отримають можливість доопрацювання своїх рішень спільно з профільними структурами НАТО.
Оператори БПЛА бригади «Спартан» методично вистежують та знищують залишки ворожих штурмових груп, які, чекаючи на обіцяну підмогу, ховаються в полях, очереті та серед руїн.
Навчитись керувати бронеавтомобілем MaxxPro за пів години по YouTube, щоб вивезти побратимів, або повернутися за одним бійцем під обстріл, бо «а як по-іншому?» — це принципи роботи водія на псевдо «Баку».
Дронарі 108-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ влучними ударами «демілітаризували» два російські позашляховики.
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…