Про обмін полоненими і співпрацю з ООН, про Міжнародний Комітет Червоного Хреста і права військовозобов’язаних та чимало іншого кореспондентка АрміяInform запитала в Уповноваженого Верховної Ради…
Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський у рамках Міжнародної виставки оборонної промисловості IDEF 2021 (м. Стамбул, Турецька Республіка) зустрівся з Президентом Турецького космічного агентства Сердаром Хюсейном Йилдиримом. Про це інформує Урядовий портал.
«Співпраця між Україною та Турецькою Республікою у сфері дослідження та використання космічного простору є тим напрямом, який відкриває багато можливостей для обох країн. Останні кілька років між нашими державами значно активізувався діалог, спрямований на визначення та конкретизацію характеру можливої співпраці», – зазначив очільник Мінстратегпрому.
Сторони обговорили можливості співпраці у сфері створення космічних носіїв та компонентів, моніторингу космічного простору та дистанційного зондування Землі, створення платформ для супутників, спільного використання наземної космічної інфраструктури, виробництва транспортних засобів доставки в рамках Місячної програми і багато іншого.
Віце-прем’єр-міністр України поінформував, що в Україні нині на завершальному етапі перебуває схвалення Державної науково-технічної космічної програми, яка містить багато потенційних напрямів для можливої українсько-турецької співпраці. Олег Уруський також повідомив, що зараз в Україні розпочався процес реформ, зокрема, буде створено Ракетно-космічних холдинг, куди увійдуть ключові підприємства космічної галузі, у тому числі корпоратизовані КБ «Південне» та ДП «Південмаш».
Очільник Мінстратегпрому наголосив, що Україна відкрита до змістовного діалогу задля пошуку спільних перспективних проектів у космічній сфері, які принесуть вигоду як Україні, так і Турецькій Республіці.
Зі свого боку Сердар Йилдирим подякував керівництву України за увагу, яку воно приділяє взаємовідносинам з Турецькою Республікою у сфері космічної діяльності, та висловив упевненість, що українсько-турецька співпраця в цьому напрямі вже скоро дасть конкретні результати.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
Уночі російські війська завдали ракетного удару по місту Павлоград. Унаслідок атаки було пошкоджено одне з місцевих підприємств.
Сьогодні вночі завдано успішного удару по морському нафтовому терміналу противника, що в тимчасово окупованій Феодосії АР Крим. У районі об’єкту зафіксовано займання. Наслідки ураження уточнюються.
Протягом минулої доби зафіксовано 141 бойове зіткнення. Найактивніше ворог наступав на Покровському та Курахівському напрямках.
Уночі Сили та засоби ППО в повітряному просторі навколо Києва виявили приблизно півтора десятка російських дронів.
У Чорному морі 4 ворожі кораблі, які є носіями крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 24 ракет.
Захищаємо світ
від 20000 до 120000 грн
Краматорськ
Краматорський РТЦК та СП
від 50000 до 120000 грн
Миколаїв
79-та окрема десантно-штурмова Таврійська бригада
Про обмін полоненими і співпрацю з ООН, про Міжнародний Комітет Червоного Хреста і права військовозобов’язаних та чимало іншого кореспондентка АрміяInform запитала в Уповноваженого Верховної Ради…