ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Обслуга ЗУ-23-2 Морської піхоти найкраща серед підрозділів протиповітряної оборони у ЗСУ

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Серпня 2021, 18:59 31

На Рівненському загальновійськовому полігоні завершився конкурс на найкращу обслугу ЗУ-23-2 у Збройних Силах України серед підрозділів Військово-Морських Сил, Повітряних Сил та Сухопутних військ.

Змагання відбувалися в кілька етапів, що включили перевірку теорії та практики кожної з обслуг, демонстрацію ними домашнього завдання, а також участь у військовій естафеті — «зенітному біатлоні». Кульмінацією конкурсу стало відбиття нападу умовного противника, враження наземних і повітряних цілей у вигляді бронетранспортера й гелікоптера.

Як зазначив голова комісії – начальник відділу розвитку – заступник начальника управління протиповітряної оборони Командування підготовки Командування Сухопутних військ полковник Юрій Черевашенко, такі конкурси дуже потрібні, адже тут військовослужбовці вчаться справлятися з шаленою конкуренцією, адреналіном та проявляти силу, мужність і характер. Перше місце здобув підрозділ Морської піхоти ВМС України, друге — Десантно-штурмових військ, а третє — Сухопутних військ. За це їм вручено грошові винагороди — десять, п’ять та три тисячі гривень відповідно. Найкраща обслуга також отримала макет ЗУ-23-2.

— У цьому конкурсі традиційно взяли участь і підрозділ Національної гвардії України, який показав доволі високі результати й оцінений як окрема категорія. Від організаторів змагань вручено грамоти, а після прибуття до пункту постійної дислокації підрозділ буде заохочено від Командувача Національної гвардії України. В наступні роки ми нарощуватимемо матеріальну базу місця проведення. Для ускладнення обстановки буде залучено безпілотні мішені, по яких значно важче вести вогонь, — наголосив полковник Юрій Черевашенко.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Навчання та тренування, Новини