ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Особовому складу управління оперативного командування «Схід» представили нового командувача військ

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Серпня 2021, 17:28

Сьогодні командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський представив особовому складу управління оперативного командування «Схід» командувача військ генерал-майора Олега Мікаца. Інформує про це служба зв’язків з громадськістю оперативного командування «Схід».

– Перший генерал Незалежної України, який не служив у радянській армії, генерал-майор Олег Мікац із перших днів війни давав відсіч агресору й був разом із солдатами у самих пекельних боях. Під його керівництвом окрема механізована бригада звільнила Карлівку, Піски, Первомайське, Опитне, з вересня 2014 року Олег Мікац керував обороною Донецького аеропорту. Для нього найдорожчим було й залишається збереження життя підлеглих. А це – першочергове завдання кожного командира. Упевнений, що генерал-майор Мікац разом із вами, бойовими офіцерами, сержантами й солдатами досягне нових горизонтів у військовій службі! – наголосив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський.

Також командувач Сухопутних військ подякував генерал-майору Олександру Нестеренку за плідну службу, підкреслив досягнення особового складу оперативного командування «Схід» під керівництвом Олександра Володимировича та вручив йому від свого імені цінний подарунок.

Генерал-майор Олександр Нестеренко звернувся до своїх співслужбовців зі словами вдячності за роки спільної служби.

– Ми зробили разом усе задля того, аби зберегти життя й зміцнити здоров’я кожного солдата. І разом ми пам’ятатимемо назавжди усіх поіменно, хто віддав життя задля миру в країні, щастя та злагоди в кожній українській родині, – підкреслив у своїй промові генерал-майор Олександр Нестеренко.

Читайте нас у Facebook