ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майстер-клас для родин загиблих воїнів провела ГО TAPS-Ukraine у Дніпрі

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Серпня 2021, 19:00 1

У межах проєкту «Маленькими кроками назустріч один до одного» громадська організація з допомоги родинам загиблих воїнів TAPS-Ukraine провела майстер-клас із виготовлення ниткових пташок.

– Концепцію організації висловлюємо фразою: «свій до свого по своє», – каже психолог TAPS Олена, яка втратила на війні чоловіка. – Наша мета – допомогти здолати горе, об’єднавшись у колектив.Трагедія спустошує, забирає частку душі, і пережити цей біль легше разом. Коли збираємо мам і вдів полеглих героїв, всі одне одного розуміють без слів. Середовище лікує.Аби відволіктися, проводимо психологічні бесіди одночасно з творчою активністю. Це допомагає психологічно розвантажитися і зробити власними руками з нічого щось нове. Після пережитого важливо створити нову реальність, але вже без тих, кого ми любили і продовжуємо любити.

Приходять жінки також із дітьми, завдяки чому відбувається ширша соціалізація. Організатори акції спостерігають позитивний ефект – покращується настрій, процес творчого самовираження сприяє наповненню яскравими емоціями.

– Такий майстер-клас має цілющий ефект, адже дрібна моторика під час роботи з нитками залучає різні системи організму, – пояснює майстриня Марина Шахник, – Тож у результаті в нас і декор, й іграшки, й естетичне задоволення.

Також переживши загибель чоловіка на Сході, волонтерка із засновницями TAPS відвідала форум у США, аби збагатитися досвідом та допомагати в Україні людям зі спорідненою долею.

З1994 року організація TAPS-International надала підтримку понад 85 тисячам сімей полеглих у всьому світі. У 2018 році Україна стала 24-ю країною-учасницею спільноти з офісом у місті Дніпро. 4 вересня запланований форум українського центру TAPS, куди волонтери запрошують не лише близьких і родичів героїв, а й усіх небайдужих, які бажають допомогти постраждалим у складний для всіх час.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: