ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Росію карають за Крим»: істерія російських окупантів напередодні «Кримської платформи» набирає обертів

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Серпня 2021, 9:56 1

Візит міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова до тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим — це не лише про чергове грубе порушення російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності України. Тут йдеться й про добре сплановану спецоперацію російських окупантів з дискредитації «Кримської платформи», яка має відбутися напередодні 30-ї річниці Незалежності України. З погляду України і її партнерів, «Кримська платформа» є майданчиком для підготовки деокупації Криму.

У Кремля добряче «підгорає» з цього приводу. Чого варта тільки інформаційна істерія головного дипломата Росії Лаврова. Він спеціально приїхав на український півострів та використовував свій виступ, щоб знову нести маячню та всілякі пропагандистські наративи проти України. Назвав міжнародний саміт Кримської платформи ще одним шабашем, де «Захід продовжить виховувати неонацистські, расистські настрої сьогоднішньої українського влади».

Росія вже перейшла на «мову погроз» з країнами-учасницями Кримської платформи. Погрози кремлівських посіпак свідчить про очевидний страх Кремля. Адже саме проведення міжнародного саміту нівелює усі намагання Кремля «легітимізувати» Крим як російську територію на міжнародній арені. Тому вони і скаженіють.

Лавров знову взявся критикувати західні країни, які підтримали події на Майдані в Києві й у подальшому запровадили санкції проти Росії через окупацію Криму.

Окупанти, безумовно, підуть далі та можливо демонстративно притягнуть до Криму на 30-річчя Незалежності України самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка, який вже залучений російськими спецслужбами до «цієї гри». Але, щоб там не придумували росіяни, якби не змушували «міцного картопляного горішка» визнати кримський півострів російським, це не зупинить проведення «Кримської платформи», яка відбудеться абсолютно точно. І ще одне — вислів Лаврова «Росію карають за Крим» скоро може стати справжнім інтернет-мемом. Адже Росію карають за Крим не лише санкціями, ще й природа взялася «творити справедливість». Масштабні природні катаклізми в Криму вкотре нагадують окупантам про це.

7
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Blogger pool, rss.feed