ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Олексій Резніков і Кріс Сміт обговорили можливі шляхи залучення США до переговорного процесу по Донбасу

Новини світу та України
13 Серпня 2021, 10:35
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Віцепрем’єр-міністр України 2 міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков у рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки зустрівся з Директором Ради національної безпеки з питань Східної Європи та Кавказу Крісом Смітом.

Про це повідомила  пресслужба Мінреінтеграції

На зустрічі сторони обговорили  підготовку до майбутнього візиту Президента України Володимира Зеленського до США, ситуацію в регіоні, та мирний процес щодо Донбасу.

«В ході зустрічі віцепрем’єр-міністр України Олексій Резніков представив ідеї щодо можливих шляхів залучення США до мирних переговорів та пожвавлення відповідних дипломатичних процесів», – йдеться  в повідомленні.

Зазначається, що американська сторона наголосила на готовності до зустрічі Президента України Володимира Зеленського у Вашингтоні, висловила міцну підтримку українській ініціативі «Кримська платформа» та процесу врегулювання міжнародного збройного конфлікту на Донбасі, а також підкреслила важливість співпраці України та США щодо спільних пріоритетів у рамках механізмів Стратегічного партнерства Україна — США.


Відбито 40 атак: найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському напрямку
Відбито 40 атак: найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському напрямку

Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими окупантами відбулося 253 бойових зіткнення.

Ворог вранці атакував Одесу: є загиблі, пошкоджені житлові будинки
Ворог вранці атакував Одесу: є загиблі, пошкоджені житлові будинки

Вранці 15 липня російські війська атакували Одесу, наразі відомо про трьох загиблих.

День Української Державності відзначають уп’яте: свято встановили під час Війни за Незалежність
День Української Державності відзначають уп’яте: свято встановили під час Війни за Незалежність

15 липня українці вже вп’яте відзначають День Української Державності. Це державне свято започаткували саме під час Війни за Незалежність України не випадково.

Корабель, 10 танків та 1470 військових: втрати російської армії за добу
Корабель, 10 танків та 1470 військових: втрати російської армії за добу

Російські війська минулої доби втратили 1470 військових убитими та пораненими, десять танків та прикордонний сторожовий корабель.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Пілот розвідувального БПЛА літакового типу

від 22000 до 120000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Olx Сапер інженерно-саперного підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Olx Навідник міномета

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

RobotaUa Кухар, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

WorkUa Водій-електрик

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Водій-електрик відділення перехоплювачів БПЛА ЗРАД 160 ОМБР

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ
«Більшість звернень саме через Армія+»: із СЗЧ до Лицарської бригади вже повернулись 40 бійців
«Більшість звернень саме через Армія+»: із СЗЧ до Лицарської бригади вже повернулись 40 бійців

У військовій частині наголошують, що важливим є не лише формальне повернення військовослужбовців до лав Збройних Сил, а реальне відновлення в системі, яке дозволить бійцям приступити до виконання завдань…