ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Екіпаж рятівниць

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Серпня 2021, 17:36

Війна на сході підтвердила істину — боєздатність будь якого підрозділу, розрахунку, екіпажу залежить не тільки від рівня військової підготовки особового складу, а й психологічної атмосфери, злагодженості, взаєморозуміння та поваги. В екстремальних бойових умовах саме ці прості людські якості зазвичай виявляються вирішальними і допомагають подолати будь-які труднощі та знаходити вихід зі складної ситуації.

У нашому випадку мова про не менш бойовий колектив, точніше екіпаж: медиків військової санітарної машини Mersedes 508D однієї з частин оперативного командування «Південь». Це дві військовослужбовиці, які діють настільки злагоджено та професійно, що в частині їх називають не інакше, як «екіпаж рятівниць». Неодноразово вони вирушали в далекі рейси, щоб своєчасно доставити до медзакладу хворого чи постраждалого військового. Інколи це відбувалось у складних умовах бездоріжжя та за відсутності нормальної транспортної інфраструктури. Але завжди вони діють впевнено й рішуче, попри свій молодий вік.

Старший бойовий медик сержант Олена Гіоргадзе має вищу медичну освіту і багатий професійний досвід. У цивільному житті десять років працювала медсестрою в терапевтичному відділенні лікарні. Тоді ще не думала про військову службу, але згодом зрозуміла, що протистояти життєвим труднощам та негараздам може лише сильна духом людина. Такою гартувальнею, без сумніву, є армія. Тому Олена вирішила перевірити себе. Підписала контракт і ось вже чотири роки проходить службу у ЗС України. В частині до неї ставляться з повагою, вона вміло виконує обов’язки, неодноразово приходила на допомогу військовослужбовцям, які скаржилися на здоров’я чи зазнавали травм.

Не менш  відповідально ставиться до своєї справи і водій-санітар старший солдат Анастасія Топольчук. Вона змалку захоплювалась технікою. Особливо їй подобалися швидкісні автівки. Тому невипадково улюбленими фільмами для дівчинки стали «Форсаж» і «Таксі». У 18 років вона вже отримала посвідчення водія. Наразі Анастасія має стаж водіння 5 років й упевнено почувається за кермом будь-якої марки авто. Водить дуже акуратно, неухильно дотримується правил дорожнього руху, бо впевнена: вона насамперед відповідальна за тих, хто потребує допомоги. Анастасія мріє пересісти на сучасну військову медичну автівку «Богдан», яка більш пристосована для експлуатації у складних дорожніх умовах.

Дівчата в одному екіпажі недавно. Але готові служити разом де завгодно й виконувати будь-які поставлені завдання. Адже почуття довіри та впевненість у своєму напарникові — це найголовніше.

Фото зі сторінки ОК «Південь»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram