ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Живопис замість знеболювального: у військовому шпиталі в Одесі провели заняття з арттерапії

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Серпня 2021, 12:23 3

Відгомін бойових дій залишає слід у серцях військових назавжди. Багато воїнів, які повернулись з війни, потребують тривалого лікування. Серед них є ті, хто зазнав інвалідності, втратив роботу, пережив сильне душевне потрясіння. Не залишати наших захисників наодинці з їхніми проблемами – обов’язок кожного свідомого громадянина. І для цього не завжди потрібні великі матеріальні затрати, інколи добре слово, вчасно надана порада також лікують. Саме тому днями в Одесі команда Veterans Hub Odesa та психологиня Сара Таращанська провели арттерапію для воїнів, які проходять лікування у військовому госпіталі.

– Для повного одужання наших військових потрібне не лише високоякісне медичне обслуговування, а й позитивні емоції. І ми тут, щоб допомогти їм відволіктись від лікарняних буднів, заглибитись у внутрішній світ. На занятті воїни отримали мольберти, полотна, пензлики та фарби і вже за лічені хвилини, зробивши декілька мазків, похмурі чоловіки почали усміхатися, забуваючи про всі негаразди. Для нас це найкраща нагорода, – розповіла Сара Таращанська.

Варто додати, що захід став можливим завдяки «Програмі реінтеграції ветеранів», яку реалізує IREX та ГО «Ветеранс ХАБ Одеса» за підтримки Державного департаменту США.

Команда Veterans Hub Odesa та психологів, зі свого боку, продовжує мандрувати та через арттерапію дарувати позитивні емоції ветеранам АТО/ООС.

Фото: Veterans Hub Odesa

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Реабілітація