ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовця засудили до 6 років за сприяння діяльності терористичної організації

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Серпня 2021, 11:33 5

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил Артемівським міськрайонним судом Донецької області військовослужбовця визнано винним у сприянні діяльності терористичної організації, незаконному поводженні зі зброєю і бойовими припасами. Йому призначено покарання – 6 років позбавлення волі.

Про це повідомила пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Прокурори в суді довели, що військовослужбовець за допомогою одного з месенджерів передавав учаснику терористичної організації «ДНР» інформацію про організаційно-штатну структуру, кількість особового складу, озброєння, місця дислокації, завдання, проведення навчань за участю міжнародних партнерів, пересування та морально-психологічний стан окремих підрозділів Збройних Сил України на території проведення операції Об’єднаних сил.

Військовослужбовець передавав ці дані учаснику терористичної організації «ДНР», який виконував завдання щодо збору інформації розвідувального характеру від так званого міністерства державної безпеки ДНР.

Також доведено, що військовослужбовець придбав, носив і зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю й бойові припаси без відповідного дозволу.

На сьогодні обвинувальний вирок не набрав законної сили.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини