ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На острові Зміїний встановлено обладнання контролю за надводними й підводними цілями, отримане від іноземних партнерів

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Серпня 2021, 9:25 51

З урахуванням присутності військових сил та засобів РФ, що наростають, у Чорноморському регіоні й на окупованої території Криму, а також задля недопущення можливих провокацій з боку країни агресора, Головне управління розвідки Міноборони України провело навчання з перевірки боєздатності розвідувальних сил і засобів у районі острова Зміїний до виконання завдань за призначенням. Про це повідомила пресслужба ГУР МО України.

Під час заходу відпрацьовано комплекс практичних питань. Зокрема, з особовим складом проведено заняття з підводного мінування, перевірено готовність розрахунків ПЗРК до виявлення та розпізнавання повітряних цілей. Також розвідники виконали вправи стрільб зі стрілецької зброї. Крім того, повідомляється, що на острові встановлено обладнання контролю за надводними та підводними цілями, отримане від іноземних партнерів.

Як відомо, острів Зміїний займає важливе стратегічне положення в акваторії північно-західної частини Чорного моря. Він розташований за 38 км від узбережжя на схід від дельти Дунаю. Його відстань до Одеси становить всього 120 км. Острів має хрестоподібну форму, завдовжки по крайніх точках 662 і завширшки 560 метрів, площа – 17 га. Довжина берегової лінії – 3,34 км. Найближчі населені пункти України — порт Усть-Дунайськ та місто Вилкове.

Прикриття острова забезпечується також елементами комплексної системи протиракетної оборони (ПРО) країн Альянсу, що закриває східні кордони Євросоюзу. Крім того, в румунській Констанці дислокується Військово-Морська база НАТО, що також підтримує баланс сил у регіоні.

Фото зі сторінки ГРУ МО України

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Навчання та тренування, Новини