ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові відбувся парад фронтових собак

MilitaryArt Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 8 Серпня 2021, 14:21

На зустріч 30-ї річниці Незалежності України у Львові відбувся парад фронтових собак — учасників бойових дій. У заході взяли участь п’ятнадцять чотирилапих бійців. Це не така мала кількість, як може здатися спершу, адже, за словами організаторки параду, керівниці кінологічного клубу «Дог Френд» Наталі Лелик, дуже багато прославлених і нагороджених бойовими відзнаками собак просто фізично не змогли взяти участі в параді.

— Вони, як і люди на передовій, викладаються на 100 відсотків, обороняючи наш мир і спокій, — зазначила Наталя Лелик. — Вони, так само як і люди, мають бойові поранення та контузії. Та й зважте вже на поважний вік кожного пса.

Однак про тих героїв, що не змогли встати в парадний стрій, розповів великий банер, де відображено коротку історію про тих чотирилапих друзів, які, не шкодуючи себе, рятували наших солдатів під обстрілами російських окупаційних військ та виконували інші важливі бойові завдання. Не кожен з них може похвалитися породою чи родовідним паспортом. Та на їхньому рахунку десятки врятованих життів солдатів і мирних українських людей.

Особливою цікавинкою параду став виступ службових собак, які сьогодні проходять службу на кордоні нашої держави та допомагають працівникам правоохоронних органів знешкоджувати злочинців у мирному житті. Вони продемонстрували й можливості затримання поганців, і те, як шукають наркотики та заборонені речовини. А ще те, якими добрими і лагідними друзями вони можуть бути для людей з чистим серцем і помислами.

— Цим парадом ми не лише прагнемо нагадати всім про важливу роль собак і у цій війні, і в цілому в безпечному житті нашого суспільства, — підсумувала Наталя Лелик. — Ми маємо на меті пояснити людям, хто такий собака і важливість господаря в його вихованні.

Завершилось дійство феєричним виступом вихованців кінологічного клубу «Дог Френд».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить