ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Необережна поведінка наших спортсменів може ставати об’єктом інформаційних спецоперацій ворога» — заступник Міністра оборони України Ганна Маляр

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Серпня 2021, 14:50

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр відреагувала на ситуацію, яка склалася навколо деяких армійських спортсменів на Олімпійських іграх.

— Наша бронзова призерка Олімпійських ігор у Токіо Ярослава Магучіх дійсно є молодшим лейтенантом ЗСУ. До складу української збірної ввійшли 60 армійських спортсменів, — написала вона на своїй сторінці у Facebook.

У дописі також зазначено, що фото Ярослави поряд зі спортсменкою Марією Ласіцкене, яка виступала від команди Олімпійського комітету Росії (збірна РФ не брала участь в Олімпіаді на виконання рішення спортивного арбітражного суду (CAS)), викликало обурливу реакцію в суспільстві.

— Спортсмени, які представляють Україну на міжнародних змаганнях, повинні розуміти, що в Україні триває російсько-українська війна й це накладає певні обмеження та відповідальність, — відзначила Ганна Маляр і додала, — Правильне слідування спортивним традиціям, приміром, фото обіймів зі спортсменами-громадянами РФ, коли вони теж стають призерами, одразу використовує ворог як інформаційно-психологічну гармату, яка демонструє світу, що «їх тут немає».

На думку заступника Міністра оборони, необережна поведінка наших спортсменів може ставати об’єктом інформаційних спецоперацій ворога.

— Разом з тим прошу припинити цькування Ярослави, допоки ми не почуємо її власне пояснення. Ярослава Магучіх на цей час перебуває в Токіо. Одразу після її повернення в мене запланована з нею зустріч. Про результати розмови повідомлю, — підсумувала Ганна Маляр.

6
2
Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини