ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Грузії завершились ювілейні навчання Agile Spirit – 2021 за участю військовослужбовців ВМС ЗС України

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Серпня 2021, 16:15

На полігоні в «Орфоло» відбулась церемонія закриття міжнародних навчань Agile Spirit – 2021.

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил ЗС України.

У навчаннях від України брали участь військовослужбовці десантно-штурмової роти окремого батальйону морської піхоти, а також офіцери управління окремої бригади морської піхоти та командування морської піхоти з різних напрямів.

Agile Spirit – 2021 проходили у п’яти локаціях – 2-га піхотна бригада в Сенакі, полігон Сорта/Екі, стрілецький полігон «Орфоло», стрілецький полігон «Вазіані» та військовий аеродром «Вазіані».

У церемонії закриття навчання участь взяли Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі, прем’єр-міністр країни та керівництво Міністерства оборони і Збройних сил Грузії. Найкращі військовослужбовці, серед яких й українські морські піхотинці отримали нагороди.

Головна мета Agile Spirit – 2021 полягала у вдосконалені взаємодії між силами держав-членів та партнерів НАТО, зміцнені оперативних можливостей під час планування та виконання операцій у режимі реального часу в багатонаціональному середовищі, покращення співпраці у сфері міжнародної безпеки.

У навчаннях брали участь більше ніж 2500 військових із 15 держав-членів та партнерів НАТО, серед яких: Грузія, США, Велика Британія, Україна, Польща, Румунія, Турецька Республіка, Латвія, Литва, Естонія, ФРН, Азербайджан, Королівство Іспанія, Канада та Італійська Республіка.

Варто зазначити, що навчання відбувалось у два етапи. Військовослужбовці багатонаціонального штабу бригади, який знаходився на військовій базі в Сенакі, провели командно-штабне навчання та здійснили планування операції, водночас багатонаціональні підрозділи навчань проводили заходи підготовки на полігонах із виконанням бойових стрільб із танків, артилерії, протитанкових ракетних комплексів та стрілецької зброї різних калібрів.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: