ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За незаконні пасажирські перевезення до окупованого Криму суд заарештував 13 російських літаків

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Серпня 2021, 18:15

У четвер, 5 серпня, суд наклав арешт на 13 літаків російських авіакомпаній. Оскільки вони використовувалися для перевезення пасажирів з закритого Україною пункту з/до закритого Україною пункту пропуску «Сімферополь-авіа».

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 232, ч. 2 ст. 332-1 та ст. 334 Кримінального кодексу України встановлено неодноразове порушення службовими особами однієї з російських авіакомпаній, яка здійснює регулярні рейси на окуповану територію, порядку в’їзду та виїзду з неї, з метою заподіяння шкоди інтересам України.

«У період з 2019 року і по теперішній час, в порушення норм міжнародного та українського законодавства, авіаперевізником незаконно використовуються 13 пасажирських літаків марки Airbus, для перенаправлення осіб через державний кордон України, а на його безпосередньому вебсайті здійснюється безпосередній продаж квитків з/до окупованого півострова», – йдеться у повідомленні.

У відомстві заявляють, що Україна вважає здійснення перельотів іноземними компаніями на територію півострова порушенням норм міжнародного права, які підривають суверенітет країни  і порушують законодавства України, що тягне за собою кримінальну відповідальність авіаперевізників, операторів і капітанів повітряних суден.

Наразі відомо, що не менш ніж 37 російських авіакомпаній здійснюють регулярні авіаперевезення на окупований півострів.

Раніше в рамках цього кримінального провадження було накладено арешт на 211 повітряних суден.

Читайте нас в Telegram