ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Сухопутних військах ЗСУ визначають найкращих артилеристів

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Серпня 2021, 18:22

На військовому полігоні у Дівичках тривають змагання на кращу артилерійську батарею Сухопутних військ ЗС України. Повідомляє на сторінці у фейсбуці Сухопутні війська ЗС України.

В один день декілька різних підрозділів одночасно здають різні номінації, завойовуючи бали за успішне виконання, які під час підбиття підсумків і покажуть, хто саме став переможцем.

В спортивній номінації критерієм оцінки є сумарний час всього особового складу підрозділу. Смуга перешкод довжиною у 1000 метрів не тільки перевіряє фізичну підготовку та витривалість військовослужбовців, але й є своєрідним екзаменом для демонстрації фахових навичок, як загальновійськових дисциплін так й індивідуальних. Думка артилеристів щодо спортивної номінації однозначна: вона так само необхідна, як й інші, бо фізична підготовка – важливий фактор, який визначає живучість батареї, особового складу.

Індивідуальну номінацію здають тільки командири батарей та взводів, адже тут перевіряється рівень глибини знань та вмінь керувати вогнем.

Випробування в індивідуальній номінації проводять так:

  • виконання офіцерами (сержантами) батарей залікових вогневих завдань на комп’ютерному артилерійському полігоні;
  • перевірки тестовим методом знань Правил стрільби й управління вогнем артилерії та Курсу підготовки артилерії офіцерами (сержантами) батарей;
  • перевірка практичних навиків виконання завдань стрільби й управління вогнем артилерії офіцерами (сержантами) батарей шляхом вирішення комплексного завдання.

Під час спеціальної номінації конкурсанти показують уміння і практичні навички у роботі на штатній бойовій техніці.

Батареї зі спеціальної номінації оцінюють за такими складовими:

  • виконання нормативів і заходів зі спеціальної підготовки;
  • виконання нормативів та заходів із технічної підготовки.

У спеціальній номінації оцінюють результати виконання як індивідуальних, так і групових нормативів зі спеціальної й технічної підготовки.

Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Вишкіл