ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Армієць Жан Беленюк здобуває перше золото України на Іграх у Токіо

Новини Спорт
4 Серпня 2021, 14:47
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Військовослужбовець ЗСУ, ровесник незалежності України старший лейтенант Жан Беленюк – олімпійський чемпіон Ігор у Токіо.

У фіналі Жан Беленюк здолав триразового призера чемпіонатів світу — угорця Віктора Лорінца.

Для Жана Беленюка фінал Олімпіади у Токіо став другим у кар’єрі. У 2016 році він виборов олімпійське «срібло».

Перший бал за активність здобув Лорінц. Але Жан миттєво вийшов із партеру та піднявся. Стартова 3-хвилинка закінчилася з мінімальною перевагою угорця, але за контролем сутички з боку українця.

Жан Беленюк заробив бал на початку п’ятої хвилини сутички. А потім у партері заробив ще чотири очки завдяки двом накатам. Жан Беленюк втримав перевагу і став олімпійським чемпіоном та виборов перше «золото» України на Олімпіаді-2020.

«Таке довгождане перше «золото» на Олімпіаді у Токіо-2020! Особливо приємно, що його здобув наш побратим – блискучий Жан Беленюк. Він упевнено переміг у фіналі з греко-римської боротьби в категорії до 87 кг! Дякую, друже, за те, що доводиш: можна бути успішним і в спорті, і в політиці!» – привітав борця Президент Володимир Зеленський.

Пишаємося та вітаємо з нагородою!


Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років
Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років

Суд визнав винним 42-річного жителя Дніпра у державній зраді та диверсії. Йому призначено покарання — 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal
Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal

Президент України зустрівся з лідерами європейських країн, зокрема Данії, з якою Україна підписала угоду у форматі Drone Deal.

Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби
Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби

Масштабний друкарський бізнес, який щоденно випускав більш як 3 тисячі липових лікарських висновків та різноманітних довідок викрили поліцейські у Києві.

Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»
Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»

Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією та СБУ викрили й затримали на Донеччині військовослужбовця, який незаконно продав майна на 1,1 мільйон гривень.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Лікар-терапевт

Київ

Військова частина А7039

WorkUa Водій інженерно-технічного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Olx Командир зенітного ракетного взводу

від 27000 до 57000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Olx Начальник pадіостанції (мала потужність), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Радіометрист, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Одеса

Військова частина А2951

Olx Кабельник-спаювальник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

ПУБЛІКАЦІЇ