ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як відбувається вакцинація від COVID-19 у збройних силах США, Великої Британії, Франції та Китаю

Армії світу Публікації
3 Серпня 2021, 18:11
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Процес вакцинації від коронавірусної інфекції військовослужбовців Збройних Сил України викликає різну реакцію. Чи є обов’язковим та як проходить щеплення від COVID-19 у збройних силах США, Великої Британії, Франції й Китаю — далі в матеріалі АрміяInform.

США

30 липня Міністерство оборони Сполучених Штатів за ініціативою Президента Джо Байдена запровадило рішення про перехід до обов’язкових щеплень у військових органах. Усіх військових і цивільних працівників Міноборони просять підтвердити свій статус вакцинації.

До того ж Пентагон наказав усім працівникам знову носити захисні маски. Вжиті заходи мають убезпечити військових від розповсюдження небезпечного штаму коронавірусу «Дельта».

Велика Британія

Нині 95 % військовослужбовців Збройних сил Великої Британії, які виконують завдання за кордоном, отримали першу дозу вакцини, а 61 % з них — вже отримали другу дозу.

Депутати Палати громад порушують питання щодо обов’язкової вакцинації в екстреному порядку всіх моряків, солдатів і військовослужбовців авіації Міністерства оборони.

Франція

Для військових Збройних сил Франції, які виконують завдання за кордоном, щеплення є обов’язковим.

Очільниця Збройних сил Франції Флоренс Парлі оголосила, що всі солдати в іноземних операціях мають бути вакциновані. «Місія священна, здоров’я теж», — наголосила вона.

Дози для вакцинації у Збройних силах Франції сьогодні є у великій кількості, тому є можливість масово отримувати вакцину.

Зауважимо, що для військових Збройних сил Франції існує план щеплень, рекомендованих для кожного. Це, зокрема, щеплення від гепатиту, дифтерії, малярії та жовтої лихоманки.

Китай

Ще наприкінці квітня Міністерство національної оборони КНР запровадило вакцинацію для військовиків.

Наразі з метою ефективного запобігання поширенню небезпечного штаму коронавірусу «Дельта» військові ретельно та впорядковано проводять вакцинацію. Щеплення здійснюють на рівні окремого структурного підрозділу й починаються з командира.

Анна Гудзь для АрміяInform


У ЗСУ створюють Об’єднані сили швидкого реагування: що відомо про нове командування
У ЗСУ створюють Об’єднані сили швидкого реагування: що відомо про нове командування

Президент України Володимир Зеленський оголосив про створення Об’єднаних сил швидкого реагування — нового командування у складі ЗСУ.

Спочатку «відрізали» зв’язок, потім добили: 77-ма бригада ДШВ зірвала штурм окупантів
Спочатку «відрізали» зв’язок, потім добили: 77-ма бригада ДШВ зірвала штурм окупантів

Десантники 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади ДШВ ЗСУ завдали серії ударів по російських штурмових групах на Куп’янському напрямку.

У ЗСУ створять Командування далекобійного впливу: акцент на ударах по тилу рф
У ЗСУ створять Командування далекобійного впливу: акцент на ударах по тилу рф

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення у складі Збройних Сил Командування далекобійного впливу.

«Долетіли до Сибіру»: Володимир Зеленський підбив підсумки тижня далекобійних ударів по об’єктах рф
«Долетіли до Сибіру»: Володимир Зеленський підбив підсумки тижня далекобійних ударів по об’єктах рф

Протягом тижня Сили оборони завдали серії далекобійних ударів по військових і паливно-енергетичних об’єктах на території росії.

ВАКАНСІЇ
Olx Оператор протитанкового озброєння у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Військовослужбовець за контрактом

від 21000 до 100000 грн

Погребище

4 відділ Вінницького РТЦК та СП

RobotaUa Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Біла Церква

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Краматорськ

Старобільський РТЦК та СП

WorkUa Військовослужбовець у Волочиськ

від 20000 до 150000 грн

Волочиськ

Сьомий відділ Хмельницького РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу

Спрощений алгоритм дозволяє поновитися до війська без судової тяганини. Це стало вирішальним аргументом для багатьох бійців. Історію одного із них фахівці групи комплектування 1-ї Президентської…