ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чернігівські фахівці випробували БпАК Bayraktar із застосуванням засобів РЕБ

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Серпня 2021, 17:34 5

Випробувальна бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації ОВТ (ДНДІ ВС ОВТ) у рамках виконання доручення військового керівництва України провела дослідні випробування одного з найефективніших БпАК Bayraktar TB2 турецького виробництва, що перебуває на підконтрольній експлуатації в ЗС України. Про це повідомили в ДНДІ ВС ОВТ.

Під час випробувань за розробленими фахівцями інституту польотними завданнями, програмою та методиками випробувальна бригада ДНДІ ВС ОВТ та екіпажі Повітряних Сил Збройних Сил України успішно виконали польоти в умовах постановки перешкод різнотипних засобів РЕБ.

Результатом випробувань стало підтвердження здатності повного використання бойових можливостей БпАК Bayraktar TB2 в умовах сучасної війни із застосуванням сучасних засобів радіоелектронної боротьби.

У зв’язку з високою динамікою розвитку озброєння керівництво ДНДІ ВС ОВТ має намір запропонувати командуванню Повітряних Сил ЗС України проводити подібні випробування БпАК регулярно під час розроблення (удосконалення) вітчизняних або придбаних іноземних засобів РЕБ.

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Озброєння та техніка