ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Путін поставляє на окуповані території замінник вакцини – чергова московська брехня

Прочитаєте за: 3 хв. 2 Серпня 2021, 12:18 2

Масоване пропагандистське бомбардування мозків жителів окупованих районів принесло свої плоди: люди готові проковтнути черговий обман Москви і щеплюватися не повноцінною вакциною, а її однокомпонентним замінником.

Наразі триває агітаційна кампанія серед мешканців тимчасово окупованих територій України щодо вакцинації російським Sputnik V («Спутник Ві»). І коли мета пропагандистської машини була досягнута, РФ у звичному до себе стилі просто замінила вакцину на її двійника Sputnik Light. Варто нагадати, що однокомпонентна вакцина Sputnik Light не отримала жодного погодження на використання – ані від Європейського агентства з лікарняних виробів (ЕМА), ані від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Окупанти, позичивши в Сірка очі, просто поставили окуповані території перед фактом: для них згодиться і «Спутник Лайт», ні словом не натякнувши, що схвалення ВООЗ має важливе значення для поширення вакцини в межах ініціативи глобального доступу до вакцин від коронавірусу, яка надає препарат для вакцинації бідним країнам.

Простим людям ніколи розбиратися в тонкощах міжнародних процедур. Але навіть «бідні країни» мають право на перевірені вакцини. І це має насторожити жителів недореспублік. Бо все, на що здатна Росія сьогодні, це згодувати живим людям «шмурдяк», який не має потрапляти навіть до найвідсталіших регіонів планети. Варто зауважити, що тим часом «кривава українська хунта» вакцинує своїх громадянам найкращими, дорогими препаратами, які використовують усі розвинені країни. Тут, до речі, показово, що, рекламуючи свою «настоянку-супутник», самі керівники РФ приховано щепляться затвердженими ВООЗ вакцинами.

Так само неофіційно, намагаючись приховати факти, Росія завозить неперевірені препарати на територію ОРДЛО, попри публічні заяви Путіна про «уважне ставлення до питання» передавання вакцин до Луганська і Донецька.

Усе, на що спромоглася окупаційна адміністрація – пафосні заяви про допомогу «братнього російського народу» та «непомітну» заміну одного «Супутника» на інший – в надії, що втомлені від безвиході люди просто не помітять черговий експеримент над їхнім здоров’ям. «Глава ЛНР» Пасечник зумів лише «заспокоїти» земляків інформацією, що нова «диво-вакцина» краща за інші, адже «не потребує введення другого компонента та вироблює швидку імунну відповідь організму». Цей же «темник» Кремля повторює і «офіційний представник» донецьких окупантів Пушилін.

Ці «заяви офіційних осіб республік» негайно ретранслюють російські ЗМІ, підживлюючи відчуття величі «народу-благодійника», не забуваючи згадати Україну, де смертність начебто «досягла нечуваних масштабів».

Насправді жителі так званих Л/ДНР можуть стати банально піддослідними кроликами для російських шарлатанів від фармацевтики, які випробують на них новий варіант вакцини Sputnik Light, перш ніж запропонувати її «справжнім росіянам». По-друге, якщо навіть двокомпонентна російська вакцина Sputnik V має низку побічних ефектів, виникає запитання: скільки таких ефектів має її однокомпонентний нащадок? Є велика ймовірність, що їхня кількість значно більша.

І поки кремлівські маріонетки з Л/ДНР «висловлюють величезну подяку РФ за всебічну допомогу та підтримку в боротьбі з пандемією», ми в режимі реального часу бачимо ще один приклад ганебної московської політики «а ля іхтамнєт», коли, провівши випробування сумнівної вакцини на жителях окупованих українських територій, РФ не нестиме за можливу загибель чи хвороби людей жодної відповідальності.

Скільки людей вб’є ця вакцина насправді – не дізнається ніхто.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Публікації