З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Міністерство закордонних справ РФ направило ноту протесту до Києва. Документ пов’язаний з планами демонтувати копію радянського ордена Другої світової війни на військовому меморіалі «Марсове поле» у Львові.
Як пише сайт «Діло», Про це повідомили у пресслужбі МЗС РФ.
Росія вимагає від української сторони «виконання міжнародних зобов’язань і норм національного законодавства щодо захисту і збереження військових меморіалів».
«Рішуче засуджуємо взятий українською владою курс на демонтаж пам’ятників радянським солдатам і самої пам’яті про їх подвиг у боротьбі з фашизмом. Закликаємо керівництво України відмовитися від фальсифікації історії і спроб позбавити українських громадян Перемоги у Великій Вітчизняній війні, досягнутій спільними зусиллями всіх народів колишнього Радянського Союзу», – йдеться в заяві російських дипломатів.
Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.
Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.
Діловод служби пального та мастильних матеріалів
від 25000 до 35000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
Розвідник
від 45000 до 110000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
Стрілець-снайпер
від 22000 до 120000 грн
Краматорськ
81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
Радіотелефоніст 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…