ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-майора Валерія ЗАЛУЖНОГО із Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Серпня 2021, 9:17 1

Шановні військовослужбовці, працівники, ветерани Повітряних Сил Збройних Сил України! Дорогі побратими і посестри!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – 17-ою річницею створення Повітряних Сил Збройних Сил України.

Дякую за службу, професійність, мужність і патріотизм! Завдяки вам повітряний простір нашої країни надійно захищений, а авторитет охоронців українського неба – незмінно високий.

На початку російської збройної агресії ви самовіддано виконали надскладні і надважливі бойові завдання. З урахуванням набутого досвіду та сучасного безпекового середовища впроваджені нові підходи до бойової підготовки льотного складу.

Сьогодні Повітряні Сили розвиваються за найкращими світовими зразками: впроваджують стандарти і принципи Альянсу, виконують спільні бойові навчання з підрозділами країн-партнерів, оновлюють технічну базу, озброєння, розвивають інфраструктуру, запроваджують сучасні технічні та воєнні нормативи. Ці заходи сприяють посиленню обороноздатності держави та наближають її до стратегічної мети.

Завдяки участі військового персоналу та авіації в операціях з підтримання миру і безпеки зміцнюється статус нашої держави на міжнародній арені.

Світла Пам’ять військовослужбовцям Повітряних Сил, які віддали свої життя за Україну. Подвиги небесних янголів Костянтина Могилка, Дмитра Майбороди, Олександра Бєлого та інших відважних пілотів назавжди вписані в історію нашої боротьби за свободу.

Зичу вам, відважні захисники та захисниці українського неба, успіхів у службі, вдалих повернень після кожного злету, а вашим родинам – злагоди і доброту!

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!

Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-майор Валерій ЗАЛУЖНИЙ

Читайте нас в Telegram