ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Харківські військові медики отримали два сучасних електрокардіографи

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Серпня 2021, 13:16

У Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону введено в експлуатацію два сучасних електрокардіографи японського виробництва Cardiofax C, загальною вартістю понад 100 тисяч гривень.

Апарати військовим медикам передала одна з приватних українських компаній. Устаткування вже встановлене у терапевтичному відділенні, відділенні анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії. З медичним персоналом провели заняття щодо експлуатації цих апаратів.

– Ми отримали два сучасних електрокардіографи. Особливістю новинки стала їхня автономність, тобто використовувати ці ЕКГ можна де завгодно. Раніше ми використовували в роботі електрокардіографи, які залежали від електромережі, що ускладнювало їхнє застосовування. Також компактні розміри дозволяють їх швидко переносити до лежачих пацієнтів, – розповіла начальник кардіологічного відділення підполковник медичної служби Марина Курінна. – Окрім цього, новинка є дуже простою у використанні, що значно пришвидшує роботу медперсоналу. Для нашого відділення ці апарати дуже потрібні.

Слід зазначити, що електрокардіографи є незамінними у діагностиці порушень ритму і провідності, ішемічної хвороби серця, дають можливість з великою точністю говорити про локалізацію вогнищевих змін міокарда, їхню розповсюдженість, глибину і час появи.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Військова медицина