ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Закони про основи національного спротиву та збільшення чисельності Збройних Сил направлено на підпис Президенту

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Липня 2021, 19:19

Сьогодні, 22 липня, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закони №5557 «Про основи національного спротиву» та №5558 щодо збільшення чисельності Збройних Сил України та направив їх на підпис Президенту Володимиру Зеленському.

Про це свідчать дані у картці закону на сайті Верховної Ради України.

Законом №5557 визначено правові та організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та сил оборони з питань національного спротиву.

Метою національного спротиву є підвищення обороноздатності держави, надання обороні України всеохоплюючого характеру, сприяння забезпеченню готовності громадян України до національного спротиву.

Закон №5558 «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про чисельність Збройних Сил України» щодо збільшення чисельності Збройних Сил України у зв’язку із прийняттям Закону України «Про основи національного спротиву» дозволяє збільшити чисельність Збройних Сил України з метою створення та забезпечення функціонування окремого роду сил – Сил територіальної оборони Збройних Сил України, створення якого передбачено Законом про основи національного спротиву, а також розвитку Сил спеціальних операцій Збройних Сил України в інтересах формування руху опору.

Читайте нас в Telegram