ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як розвідники Сил спеціальних операцій із «засідки» вибиралися

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Липня 2021, 13:47

Згідно із завданням, бойовий розвідувальний дозор спецпризначенців мав перетнути лінію зіткнення, яка проходить уздовж однієї з річок в районі проведення ООС. Далі вони мали зачистити місце своєї висадки від ворога й підготувати його до прибуття основних сил підрозділу.

Перед світанком група приховано висунулася у визначений квадрат, у якому заздалегідь був укритий і замаскований надувний човен, і провела розвідку району переправи. Не виявивши противника, вона перетнула водоймище й приступила до виконання наступної фази завдання.

Обстеживши квадрат висадки, дозор зайняв кругову оборону, доповів про готовність зустріти підкріплення. Та, дочекавшись його висадки на берег, вирушив далі для розвідки маршрутів підходу туди, де разом з основною групою планувалося виконання основного завдання.

Утім, зненацька дозор потрапив у засідку і мав виходити з неї з боєм. Його організований відступ прикривала основна група спецпризначенців…

Таким чином один з підрозділів Сил спеціальних операцій, залучених до виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил, вчергове відпрацював елементи спеціальної тактики ведення бойових дій. Група вдосконалювала навички виконання тактичних елементів розвідки маршрутів виходу дозорного й основного підрозділу у визначений район та ефективні способи виходу із засідки.

Регулярні зайняття спецпризначенців проводять не менш ніж кілька разів на тиждень і завжди — з бойовою стрільбою…

27

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram