ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні вперше відбудеться військовий забіг

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Липня 2021, 11:49

10 жовтня,  в Києві, у Маріїнському парку відбудеться перший український військовий забіг.  Він присвячений  30-річчю Збройних Сил України. На старт вийдуть представники всіх видів та родів військ Збройних Сил України. Цей захід відкритий для всіх – військовослужбовців ЗСУ та інших представників сектору безпеки та оборони, ветеранів АТО/ООС, цивільних громадян будь-якого віку, іноземних партнерів.

За задумом організаторів українського військового забігу – MILITARY RUN UA має стати потужним заходом об’єднання нації довкола своїх захисників.

«Україна – єдина держава в Європі, на території якої тривають активні бойові дії, стане першою на континенті, де відбудеться спортивний забіг під егідою її Збройних Сил.

Ми ставимо за мету об’єднати націю та світову спільноту довкола захисників Європи, вшанувати пам’ять полеглих воїнів, долучити Україну та її Збройні Сили до загальносвітових прогресивних трендів, культивувати здоровий спосіб життя, а також надати можливість для неформального спілкування і налагодження контактів між військовослужбовцями, ветеранами, цивільними, діаспорним українством, іноземними громадянами, які виявили солідарність зі Збройними Силами України.

Ми прагнемо об’єднати людей довкола їхніх захисників, спільних цінностей і Перемоги!»

Для участі у забігу необхідно зареєструватися на сайті. Благодійний внесок складає 200 грн, для учасників АТО/ООС – 100 грн. Дистанції становлять 5 та 10 кілометрів. Захід є благодійним. Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу учасникам бойових дій, які постраждали під час участі в АТО/ООС.

Організатором військового забігу виступило Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України.
Серед партнерів та співорганізаторів: Благодійна організація «Благодійний фонд «Весна!», Громадська організація «Всеукраїнський демократичний форум», Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко, Благодійна організація БФ «Ветеранська десятка».

Читайте нас в Telegram