ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як у Вінниці відзначають 17-річчя Повітряних Сил

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Липня 2021, 17:03 13

Річницю Повітряних Сил вже традиційно відзначають не за «зачиненими дверима» військових частин. Вінничани, гості міста мали змогу побачити красу й могутність військової авіатехніки та особисто подякувати авіаторам за захист неба і Вітчизни.

Охочих, як зазвичай, виявилось багато. Сотні перехожих захоплено споглядали політ чергових сил над центром міста: вертольотів Мі-8, військових транспортників Ан-26, бомбардувальників Су-24М, винищувачів Су-27. Пілотували повітряні судна справжні аси, які виконували найскладніші бойові завдання в районі проведення ООС.

Війна давно навчила авіаторів ювелірної точності, адже від цього залежить не лише краса польоту, а й життя. Тож пролетіли літаки й вертольоти, як завжди, ідеально чітко й красиво.

Під час урочистого шикування командувач виду генерал-полковник Сергій Дроздов вручив бойові прапори командирам окремого полку зв’язку і радіотехнічного забезпечення імені В’ячеслава Чорновола та окремого батальйону радіоелектронної боротьби імені отамана Кирила Бондарука.

Виступаючи на урочистому зібранні в 60-му будинку офіцерів, генерал-полковник Сергій Дроздов щиро подякував кожному авіатору, від солдата до генерала. Згадав і воїнів, які навічно залишились у строю.

— Більше ніж пів сотні авіаторів віддали життя, аби ми могли святкувати цей день, — зауважив Сергій Дроздов. — Упевнений, що спільними зусиллями ми повернемо мир у нашій державі, ми готові нести відповідальність і приймати відповідальні рішення на всіх напрямках.

З нагоди свята найкращі військовослужбовці отримали нагороди від Міністра оборони України та начальника Генерального штабу Збройних Сил України. Низку авіаторів було заохочено від імені органів місцевої виконавчої влади. А радісний настрій дарували чудові музичні композиції у виконанні Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗС України.

Окремою святковою локацією стала інформаційно-пізнавальна виставка про результати співпраці України з НАТО. Фотоекспозицію представила експертна група Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій  Міністерства оборони України. Сама виставка невелика, але інформативна. На світлинах відвідувачі мають змогу побачити результати роботи в Україні програми НАТО «Наука заради миру і безпеки», проєкти, які працюють під егідою Агенції НАТО з підтримки і постачання, участь українських військових у спільних навчаннях під егідою Альянсу.

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Відео, Новини