ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Agile Spirit – 2021: українські морпіхи продемонстрували відмінні навички володіння стрілецькою зброєю

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Липня 2021, 17:58 2

У межах міжнародних навчань Agile Spirit – 2021, що тривають у Грузії, під час практичних занять з підрозділами багатонаціональної бригади українські морські піхотинці продемонстрували відмінні навички володіння стрілецькою зброєю.

Про це повідомляється на сторінці Військово-Морських Сил Збройних Сил України у мережі Facebook.

Так, на грузинському полігоні Орфоло військовослужбовці Збройних сил Грузії разом з українськими морпіхами виконали практичні вправи зі стрільби з гвинтівок М-4, кулеметів і гранатометів РПГ-7В.

— Заняття з вогневої підготовки у Збройних силах Грузії мало чим відрізняються від таких самих занять, які ми проводимо в Україні, — це і положення для стрільби, і відстань до цілей та й самі мішені. Тому в нас узагалі не виникало жодних проблем під час відпрацювання цих вправ, — повідомив командир взводу вогневої підтримки десантно-штурмової роти окремого батальйону морської піхоти старший лейтенант Андрій Міхов.

Під час стрільб українські морські піхотинці використовували гвинтівки М-4, дійшовши висновку, що американська гвинтівка має кілька відмінностей. Вона легша за автомат Калашникова й має меншу віддачу, тож зручніша для ведення прицільної стрільби.

За результатами виконання вправ зі стрільб з гвинтівок М-4, кулеметів і гранатометів українські морські піхотинці продемонстрували добрий результат та відмінні навички володіння стрілецькою зброєю.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Навчання та тренування, Новини