ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сектор безпеки і оборони з початку року профінансований у повному обсязі – РНБО

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Липня 2021, 15:04 0

Апарат Ради національної безпеки і оборони України у рамках контролю за виконанням рішення РНБО України від 5 листопада 2020 року «Про пропозиції до проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України», уведеного в дію Указом Президента України від 5 листопада 2020 року № 486, проаналізував результати відповідного фінансування сектору безпеки і оборони України протягом січня-червня 2021 року. 

Про це повідомила пресслужба РНБО України.

«Фінансування сектору безпеки і оборони України за загальним фондом Держбюджету за цей період здійснено у повному обсязі відповідно до поміcячного розпису асигнувань – 108 321,7 млн гривень», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за наявними даними, до спеціального фонду Державного бюджету за цей період надійшло понад 70,9% надходжень від річного плану.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов наголосив, що матеріали до засідання РНБО з питання «Про пропозиції до проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України», мають бути підготовлені з урахуванням проведеного аналізу. Про результати фінансування сектору безпеки і оборони України у першому півріччі 2021 року поінформовано Президента України Володимира Зеленського.

2
1
Читайте нас в Telegram