ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Харкова доправили двох поранених жінок-військовослужбовців

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Липня 2021, 19:01

Військовим вертольотом із району проведення ООС до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що у Харкові,  доправили двох жінок-військовослужбовців. Жінки-військовослужбовці отримали поранення на Донеччині напередодні, 26 липня, внаслідок ворожого артобстрілу.

На Донеччині ж у одному із військових мобільних госпіталів їм надано необхідну медичну допомогу і там же було ухвалено рішення стосовно евакуації військовослужбовців до Харкова.

Як повідомив провідний хірург ВМЦК ПнР підполковник медичної служби Сергій Шипілов, одна жінка-військовослужбовець прибула до них у важкому стані, інша – в середньому. Обидві родом із Сумщини.
Пацієнтка у стабільно важкому стані дістала торакоабдомінальне поранення з пошкодженням діафрагми, товстої та тонкої кішки, – каже підполковник медичної служби Сергій Шипілов,  – Також в неї є металевий осколок в районі хребта. Наразі наші торакальні та нейрохірурги провели низку оперативних втручань в області грудної клітини, а також з метою видалення осколку з хребта. Зауважу, що при такому поранені можуть бути різного роду ускладнення, але ми робимо все можливе. Головне, що стан здоров’я її стабілізувався і вона тримається дуже добре.

Стосовно стану здоров’я іншої пораненої жінки-військовослужбовця офіцер сказав, що вона дістала непроникливе вогнепальне поранення живота та правої нижньої кінцівки. Стан здоров’я її залишається середньої важкості і її готують до оперативного втручання, що проводитиметься найближчими днями.
Він додав, що інші військовослужбовці, які постраждали унаслідок ворожого обстрілу, мають більш легкі поранення чи бойові травми. Тож, їх доправляють до Харкова автомобільним транспортом.
Протягом липня із району проведення бойових дій до нас прибуло 10 поранених та 7 травмованих воїнів, а також ще 75 військовослужбовців, хворих на різні недуги, – насамкінець зауважив підполковник медичної служби Сергій Шипілов

Фото автора

11

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини