ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські морські піхотинці працюватимуть з американською стрілецькою зброєю

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Липня 2021, 9:43 9

Напередодні старту міжнародних навчань Agile Spirit 2021 українські морські піхотинці взяли участь у заняттях щодо приведення до бою кулеметів М249 та гвинтівок М4.

Про це повідомляє пресслужба Військово-Морських Сил ЗС України.

Зокрема, військовослужбовці дізналися основні тактико-технічні характеристики, загальну будову, попрактикувалися у розбиранні-збиранні цієї стрілецької зброї, а також потренувалися правильно займати положення для стрільби. Крім того, для морських піхотинців було проведено заняття з техніки безпеки.

– Усе було досить доступно та цікаво, більшість морських піхотинців, які тут сьогодні присутні, вперше працюють з такою зброєю. Попри це, всі завдання, які ставились інструкторами, були відпрацьовані швидко та майже без помилок, – прокоментував командир десантно-штурмової роти морської піхоти лейтенант Ярослав Крикливий.

Нагадаємо, багатонаціональні військові навчання Agile Spirit 2021 стартують 26 липня, участь у них братимуть 15 країн – Грузія, США, Азербайджан, Канада, Естонія, Німеччина, Італія, Литва, Латвія, Польща, Румунія, Туреччина, Велика Британія, Іспанія та Україна.

 

15
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини