ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Лінія розмежування: більшість гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Липня 2021, 13:31

За рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування.

Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00. Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України. Повідомляє сайт Державної прикордонної служби України.

Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух тільки для окремих громадян, двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 588 осіб та 81 транспортний засіб до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас 559 осіб та 93 транспортні засоби проїхали на підконтрольну українській владі територію.

З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». Пасажиропотік там був динамічним та у порівнянні з минулим тижнем збільшився на 35%. Загалом за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 9 991 особа, а на контрольовану територію – 10 019 осіб.

Під час заходів контролю прикордонники виявили 3 громадянина, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

Через КПВВ «Новотроїцьке» проїхало 4 вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем. Міжнародний Комітет Червоного Хреста для населення тимчасово окупованої території України доправив продуктові набори та будівельні матеріали. Загальна вага гуманітарної допомоги склала близько 75,6 тонни.

Нагадуємо, що в КПВВ діють протиепідемічні заходи. Так, обов’язковою умовою залишається перебування в контрольному пункті у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.

Водночас під час дії в Україні «зеленого» рівня епідемічної небезпеки громадяни прибувають на контрольовану територію без проходження самоізоляції. А іноземцям для перетинання лінії розмежування необхідно мати поліс медичного страхування.

Читайте нас в Telegram
Взяли і загинули, а не Луганщину: у 3-му корпусі спростували заяви російського командування
Взяли і загинули, а не Луганщину: у 3-му корпусі спростували заяви російського командування

3-я штурмова бригада контролює населені пункти Луганської області і спростовує чергові заява рф про остаточне захоплення регіону.

Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк
Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк

Реальний термін ув’язнення отримав бойовик збройних угруповань рф, якого СБУ затримала у жовтні 2025 року на Волині.

«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом
«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом

Микола після завершення строкової служби ненадовго повернувся до цивільного життя, але потім вирішив знов долучитись до українських оборонців.

Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні
Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні

Інженерні підрозділи Сил оборони у березні знищили сотні окупантів і десятки одиниць техніки завдяки системі загороджень.

3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім
3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім

Окупанти привели дрони до свого складу з боєприпасами. Розвідка батальйону Pentagon 225 ОШП вела ворожу групу на квадроциклі.

Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal
Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal

Україна розширює безпекову співпрацю з країнами Близького Сходу та готує нові домовленості, зокрема у форматі Drone Deal.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Навідник міномета

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Офіцер відділення організації охорони та розшуку

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Юрисконсульт

від 25000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Кухар, військовослужбовець

від 20500 до 22000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

--- ---