ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Під час визволення Лисичанська, рятуючи пораненого, загинув військовий медик із Хмельниччини

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Липня 2021, 13:41

Спекотного літа першого року війни підрозділи української армії, Національної гвардії і добробатів звільняли українські міста і села від російського окупанта та їхніх прислужників з-поміж місцевих колаборантів.

Під час визволення Лисичанська 24 липня 2014 року штурмовий підрозділ 24-ї окремої механізованої бригади потрапив під щільний ворожий вогонь з териконів. Коли впав вражений кулеметник Павло Лейба,  йому на допомогу кинувся капітан медичної служби Сергій Рокіцький. Куля ворожого снайпера обірвала життя молодого офіцера, сина, батька і чоловіка. Сергій був єдиним сином у сім`ї.

Сергій Рокіцький після закінчення школи вступив у Вінницький медичний коледж. Проходив службу начальником медичного пункту у артилерійській бригаді в Тернополі. Війну зустрів на посаді старшого ординатора медичного відділення 24-ї окремої механізованої бригади. З весни виконував бойові завдання на сході. Указом Президента України нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно) та присвоєно військове звання «майор».

– Пройшло сім років, сім довгих років, але я не можу змиритись з тим, що сина забрала війна, – з болем каже мама полеглого військового медика Галина Володимирівна.

         У день загибелі Сергія Рокіцького земляки, однокласники, ветерани російсько-української війни та представники місцевого самоврядування разом із батьками провідали могилу військового медика в рідному селі Великі Мацевичі на Хмельниччині, поклали квіти та помолились. Провідали і школу де навчався Герой.

Світла пам’ять мужньому військовому медику, котрий ціною власного життя намагався врятувати пораненого захисника!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook