ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морські піхотинці ВМС ЗС України відпрацювали низку бойових завдань під час міжнародних військових навчань Agile Spirit 2021

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Липня 2021, 9:12

Корабельна група Військово-Морських Сил ЗС України, яка бере учать у багатонаціональних військових навчаннях Agile Spirit 2021 у Грузії, у складі середнього десантного корабля «Юрій Олефіренко» та патрульного катера «Слов’янськ», здійснила перехід морем, де відпрацювала низку корабельних бойових навчань.

Про це повідомляє пресслужба Військово-Морських Сил ЗС України.

Зокрема, екіпаж десантного корабля “боровся” за живучість корабля, відшліфовував навички з протиповітряної, протикорабельної та протимінної оборони. Взяв участь у тренуваннях з тактичного маневрування та сигналовиробництва за стандартами НАТО. Після цього корабельна група ВМС ЗС України ошвартувалася в грузинському порту Поті.

Зазначається, що протиповітряна оборона є одним із важливих елементів універсальної оборони корабля, до якої також був залучений особовий склад десанту. Морські піхотинці несли чергування зі спостереження за повітряною та надводною обстановкою.

— Ми щодня відпрацьовували переведення зенітно-вогневих засобів у бойову готовність номер один, а також проводили навчання щодо відбиття ударів повітряного противника силами тактичної групи, — повідомив старший помічник командира середнього десантного корабля «Юрій Олефіренко» капітан-лейтенант Василь Огаренко. — Особовий склад корабля та десанту показав впевнені й чіткі дії, усі вогневі засоби були переведені у бойову готовність вчасно та відповідно до встановлених нормативів.

За сценарієм корабельного бойового навчання, було виявлено займання пально-мастильних матеріалів. Аварійна партія зреагувала миттєво: використовуючи спеціальні засоби, умовну пожежу було ліквідовано в найкоротший час. Відзначається, що дії екіпажу доведені майже до автоматизму — даються взнаки постійні заняття та тренування.

— Під час проведення навчання було знято контрольні нормативи з озброєння генераторів високократної піни ГВПП-100, пожежного рукава зі стволом та одягання термостійкого костюма. Завдяки тому, що навчання з боротьби за живучість відбуваються регулярно, особовий склад відпрацював нормативи на оцінку «добре», — зазначив командир електромеханічної бойової частини капітан-лейтенант Сергій Низюк.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: