ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українська та американські делегації обговорили цифрову трансформацію Міноборони та спільну протидію кіберзагрозам з боку РФ

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Липня 2021, 9:46 0

Заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Юлій Гере провів зустріч з американською делегацією на чолі з начальником управління J 67 (з питань розвитку взаємосумісності, кібербезпеки та організації навчань) Командування ЗС США в Європі Вільямом Кейтером.

Як інформує Міністерство оборони України, сторони обговорили стан цифрової трансформації та інформаційної безпеки в МО й ЗС України, пріоритети та перспективні напрями безпекового співробітництва. У цій сфері, за словами заступника Міністра, оборонне відомство розраховує на продовження поточних та започаткування нових ІТ-проєктів за консультативно-дорадчої та матеріально-технічної допомоги США. Під час зустрічі відбулася презентація Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони Міністерства оборони України.

– Наразі завершується формування політики цифрової трансформації в системі Міноборони. Ми визначили низку стратегічних цілей для Міноборони та ЗС України на період до 2025 року. Спільно з J6 Генерального штабу ЗСУ розроблено Концепцію розвитку ІТ інфраструктури Міноборони та Збройних Сил. Зокрема, йде робота над створенням автоматизованої системи управління оборонними ресурсами, АСУ кадрового менеджменту, Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів тощо, – повідомив Юлій Гере.

Співрозмовники відзначили, що серед стратегічних напрямів двосторонніх оборонних відносин особливу увагу приділено посиленню співпраці в сфері кібербезпеки, у тому числі спільним практичним заходам протидії кіберзагрозам з боку РФ.

Вільяма Кейтер зазначив, що наразі сторонам варто сфокусуватися на впровадженні спільної дорожньої карти щодо обміну досвідом з кібербезпеки. Крім того, США продовжують розглядати Багатонаціональний об’єднаний координаційний комітет (Multinational Joint Commission) як дієвий майданчик для співпраці.

Начальник управління з питань розвитку взаємосумісності, кібербезпеки та організації навчань також зазначив, що в Командуванні ЗС США в Європі готується запрошення українських кіберфахівців на багатонаціональні навчання Locked Shields, які у подальшому, на думку американської сторони, могли б стати інструкторами у Збройних Силах України. Також, обговорювалася можливість залучення у майбутньому представників України до навчань Cyber Flag.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини