ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дмитро Разумков закликає Конгрес США продовжувати санкційну політику, щоб не допустити запуск «Північного потоку-2»

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Липня 2021, 9:36 0

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков закликає Конгрес Сполучених Штатів Америки послідовно продовжувати санкційну політику, яка б не допустила добудови і введення в експлуатацію газопроводу «Північний потік – 2» й утримуватися від затвердження будь-яких угод, які загрожуватимуть енергетичній безпеці Європи.

Про це йдеться у відкритому листі Дмитра Разумкова спікеру Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі, повідомляє пресслужба парламенту.

«Висловлюю глибоку стурбованість щодо триваючого будівництва та можливого введення в експлуатацію газопроводу «Північний потік – 2», який Росія використовує як інструмент гібридної війни. Цей проєкт несе пряму загрозу енергетичній безпеці не лише України, а й усієї Європи», – заявив він.

Дмитро Разумков зазначив, «Північний потік – 2» є насамперед геополітичним проєктом, що має на меті сформувати енергетичну залежність країн Європи від газової монополії Російської Федерації.

За його словами, «Північний потік – 2» слід розглядати як частину агресивної політики, яку Росія розгортає не лише проти України, а й проти всього західного світу. Добудова та введення в експлуатацію цього проєкту зробить можливим подальше нарощування Росією агресії проти України та потенційно проти інших європейських держав.

«Звертаюся до Конгресу США послідовно продовжувати політику санкцій, які б не допустили добудову та введення в експлуатацію газопроводу «Північний потік – 2» та, у випадку необхідності, розглянути можливість введення  додаткових посилених санкцій проти юридичних та фізичних осіб, залучених до будівництва «Північного потоку – 2».

Закликаю Конгрес США утримуватися від затвердження будь-яких угод, які загрожуватимуть енергетичній безпеці Європи та становитимуть загрозу національним інтересам України та США», – наголосив спікер українського парламенту.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини