ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До України готові приїхати нідерландські прокурори для напрацювання подальших кроків у справі МН17

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Липня 2021, 9:58 0

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Йоганнесом де Молом обговорили справу про збиття літака рейсу MH17.

Як заявили в Офісі Генерального прокурора, українські прокурори та слідчі роблять усе можливе для спільної мети — встановлення всіх, хто віддавав накази, осіб, причетних до транспортування ЗРК «Бук» і безпосередньо запуску ракет.

«Справа «малайзійського Боїнга» болить усьому світові. Ми уважно стежимо за перебігом судового процесу в національному суді Нідерландів над 4 обвинуваченими й надаємо все необхідне сприяння нідерландським колегам. У планах у нас створити Міжнародну раду при Генпрокуророві, щоб ефективно співпрацювати з міжнародними судами й використовувати правовий досвід інших країн, що пройшли через збройні конфлікти», — зазначила Генпрокурор.

Посол Нідерландів заявив, що для напрацювання подальших кроків у справі МН17 до України готова приїхати група нідерландських прокурорів та слідчих. Також сторони обговорили можливість візиту до України Генерального прокурора Нідерландів.

Крім цього, нідерландські правоохоронці готові будуть також взаємодіяти та обмінюватися досвідом з українськими колегами і в інших пріоритетних сферах, завірив Посол.

Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України