ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Закон про призов на військову службу резервістів в особливий період опубліковано у «Відомостях Верховної Ради України»

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Липня 2021, 12:18 4

Закон про удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку та  постанови, які під час п’ятої сесії прийняті Верховною Радою, опубліковано в черговому номері збірки нормативно-правових актів парламентського видавництва «Відомості Верховної Ради України» №29 від 16 липня 2021 року.

Про це йдеться на сайті українського парламенту.

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку», яким на базі військових комісаріатів створюються територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, упорядковуються питання військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, забезпечується належне функціонування Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Також запроваджується новий вид військової служби – військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

Окрім того, посилюється адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення законодавства про оборону, військовий обов’язок і військову службу, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

Законом вносяться зміни до Кодексу законів про працю, Житлового кодексу Української РСР, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу, Кримінально-виконавчого кодексу, а також до 35 законів. Закон набув чинності 23 квітня 2021 року.

Також у журналі опубліковано тексти постанови «Про вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України». Встановлюється День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, який буде відзначатися щороку 4 червня.

3
1
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Новини