ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Що насправді відбувається на танкобудівному заводі в Харкові?

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Липня 2021, 19:15

Останнім часом з’явилося чимало чуток навколо ДП «Завод імені В.О.Малишева». З цього приводу генеральний директор підприємства Василь Крилас і начальник управління бронетанкової техніки ДК «Укроборонпром» Євген Анфалов запросили журналістів на прес-конференцію для роз’яснення ситуації. Кореспондент АрміяInform вирушив до Харкова.

Як зазначив Василь Крилас, «певні проблеми на заводі є. Разом із тим зараз підприємство працює. Наразі завод збирає танк «Оплот», замовлений ДК «Укрспецекспорт». Крім того, ведуться роботи у рамках програми модернізації танків Т-64БМ до рівня Т-64БМ2».

Євген Анфалов

Євген Анфалов підкреслив, що, на жаль, держоборонзамовлення на 2021 рік було підписано зі значною затримкою, але тепер усе фінансується в повному обсязі й роботи ведуться згідно з графіком.

У лютому цього року під час Міжнародної виставки озброєнь IDEX-2021 між ДК «Укрспецекспорт» та Ісламською республікою Пакистан був укладений контракт на ремонт парку танків Т-80УД. Нагадаємо, що у 1996-1999 роках завод поставив до Пакистану 320 таких машин і нині прийшов час їхнього оновлення.

Намір про співпрацю був підтверджений під час візиту на завод головнокомандувача армії Пакистану – начальника сухопутних військ Збройних сил ІРП генерала Камар Джавед Баджви 20 травня 2021 року.

Загальна сума контракту – 85,6 мільйона доларів. Перший транш уже отримано, тож на заводі розпочали роботу з виконання цього контракту.

Василь Крилас

Ще одною тезою, розповсюдженою в засобах масової інформації, є величезні борги заводу по заробітній платні. Як зазначив Василь Крилас, «борги з заробітної плати погашені, завод працює, і працює ритмічно. Ми готові передати нашим партнерам корпуси для модернізації згідно з графіком».

Більш докладно про стан справ на заводі – найближчим часом.

16
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram