ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Times: спецпідрозділу британської армії почнуть готуватися до протидії РФ і КНР

Армії світу
18 Липня 2021, 11:59
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Спецпідрозділи Збройних сил Великої Британії будуть готуватися до протистояння діям Росії та Китаю в різних частинах світу. Про це в суботу в інтерв’ю газеті The Times заявив бригадир британської Королівської морської піхоти Марк Тоттен, передає УНН.

За його словами, в рамках нового підходу до національної безпеки Спеціальна авіадесантна служба (SAS) і Служба десантних кораблів спеціального призначення (SBS), які входять до складу британської армії і ВМС відповідно, зосередяться на стримуванні «великих державних супротивників». Тоттен вказав, що ці підрозділи отримають кошти і час для підготовки до «високоризикованих завданням», що вимагає «детального опрацювання і тренування».

Відзначається, що традиційні ролі SAS і SBS у світлі їх переорієнтації візьме на себе Королівська морська піхота, в складі якої буде створено спецпідрозділ з 4 тис. військовослужбовців. Керувати новим підрозділом буде сам Тоттен. “Ми дозволимо SAS і SBS сфокусуватися на більш складних і комплексних завданнях щодо протистояння Росії і Китаю. Це вимагає реальної експертної оцінки, тому у них буде більше часу і більше кадрових ресурсів. Ми в свою чергу можемо виконувати деякі їх завдання, наприклад, по боротьбі з морським тероризмом”, — підкреслив він.

Відповідно до джерела The Times у військових колах, перед SAS і SBS також може бути поставлена ​​задача з підготовки військовослужбовців ВМС ряду держав в басейні Південно-Китайського моря для захисту від загрози з боку Китаю. Видання поінформувало, що армійські спецпідрозділи під час проведення особливо секретних операцій можуть діяти спільно зі службою зовнішньої розвідки Сполученого Королівства МІ-6, наприклад, при стеженні за китайськими і російськими розвідувальними та військовими формуваннями.


«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
WorkUa Старший оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

WorkUa Стрілець

від 8000 до 10000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

Olx Стрілець роти охорони

від 20100 до 120100 грн

Чугуїв, Харківська область

Olx Заступник командиpа бойової машини, навідник-оператор

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Такелажник в артилерійський підрозділ

від 20150 до 50150 грн

Луцьк, Волинська область

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Сарата

Державна прикордонна служба України