ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Хмельниччині заступник Міністра у справах ветеранів України зустрівся з учасниками російсько-української війни та родинами полеглих

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Липня 2021, 12:43

У рамках робочого візиту на Хмельниччину заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко провів зустріч в обласному центрі з родинами полеглих та представниками ветеранських громадських організацій області.

Зустріч розпочалася з вшанування хвилиною мовчання пам’яті 368 хмельничан, які віддали своє життя за Україну. Олексій Володимирович поінформував присутніх щодо програм, які ініціює, розробляє та втілює в життя міністерство. Розповів і про плани відомства на майбутнє. Під час розмови були порушені життєво важливі питання для ветеранів — функціонування обласного госпіталю ветеранів в умовах медичної реформи, допомога держави для навчання, працевлаштування і ведення власної справи. Окремо обговорювалась тема щодо втілення  проєкту «Ветеранський простір», який вже діє в деяких містах України.

Варто зазначити, що міська влада Хмельницького виділила приміщення колишнього кінотеатру «Проскурів» для облаштування ветеранського осередку, наразі тривають певні процедури оформлення та пошуку чималих коштів на проведення ремонту, закупівлі необхідного інвентарю та обладнання.

— Створення такого комплексу дасть можливість у майбутньому ветерану отримати консультації фахівців з юридичних і земельних питань, за потреби поспілкуватись із психологом, зайнятись спортом та просто гарно провести час у колі тих, з ким ветеран розмовляє однією мовою, — інформує координатор проєкту «Ветеранський простір Хмельниччини», член Громадської ради при Міністерстві ветеранів Єгор Денісов.

— Хмельниччина завжди була та є однією з найкращих серед тих, хто свідомо став на захист своєї країни, і поповнює армійські лави й тепер — на восьмому році російсько-української війни, — зазначив заступник міністра.  Він відзначив необхідність чіткої координації спільних проєктів та заходів між громадськими ветеранськими організаціями та структурним підрозділом міністерства в обласному центрі.

Під час розмови обговорювались певні пропозиції від ветеранів щодо покращення взаємодії між різними гілками влади та громадськими організаціями, питання інформаційної складової у спільній діяльності, пропозиції стосовно виправлення певних помилок у законодавчій сфері щодо підтримки родин загиблих та ветеранів.

— Такі зустрічі корисні і для нас — тих, хто втратив своє найдорожче, і  для представників влади. Вони почули наші проблеми, ми вислухали, як і що робить міністерство. Сподіваюсь, що певні пропозиції і побажання будуть враховані в майбутньому, — зазначила Наталя Рибцова, вдова померлого від наслідків війни десантника-артилериста капітана Андрія Рибцова з позивним «Балу».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Армія і суспільство, Соціальний захист