ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На 1-му інтернаціональному кубку з військових спортивних дисциплін серед кадетів команда ЗСУ стала третьою

Спорт
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Липня 2021, 15:04

У місті Балатонакаратія (Республіка Угорщина) завершився 1-й інтернаціональний кубок з військових спортивних дисциплін серед кадетів. Участь у змаганнях узяли 8 команд з 5 країн: Угорщини, Румунії, Чехії, Сербії та України. Наші Збройні Сили представляли першокурсники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Змагання проходили із семи дисциплін: надання першої медичної допомоги, біг по лабіринту, літній біатлон, переповзання з метанням гранати, смугу перешкод, орієнтування на місцевості й естафета 4×1000 метрів зі зброєю (автоматом).

За підсумками семи дисциплін команда ЗСУ на цих змаганнях посіла третє загальнокомандне місце. Зокрема, українські кадети були кращими у подоланні смуги перешкод і в літньому біатлоні, показали другий результат в естафеті 4×1000 метрів зі зброєю та були третіми у переповзанні з метанням гранати. Тож дебютний виступ наших кадетів на нових міжнародних військових змаганнях можна вважати успішним.

Фото НАСВ

Читайте нас в Telegram
Київщина під ударами ворожих БПЛА: фіксуються руйнування та пожежі

Масована повітряна атака рф призвела до руйнувань цивільної інфраструктури на Київщині.

В Одесі внаслідок масованої атаки рф постраждали мирні мешканці
В Одесі внаслідок масованої атаки рф постраждали мирні мешканці

Внаслідок російської масованої атаки на Україну у середу, 13 травня, в Одесі постраждало цивільне населення та міська інфраструктура.

«Я не знав, чи закривати ФОП» — новобранцям у ЗСУ читають курси з права, історії та психології
«Я не знав, чи закривати ФОП» — новобранцям у ЗСУ читають курси з права, історії та психології

В Україні масштабували програму адаптації новобранців — обов’язкові курси для мобілізованих тепер проводять у всіх підрозділах на БЗВП.

«В Угорщину — по трубі»: на Закарпатті судитимуть учасника схеми втечі ухилянтів
«В Угорщину — по трубі»: на Закарпатті судитимуть учасника схеми втечі ухилянтів

Правоохоронці скерували до суду справу мешканця Львівщини, якого обвинувачують в організації незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків за кордон

«Одягли пончо, і думали, що ми їх не бачимо»: на Північно-Слобожанському напрямку росіяни повірили у свою невидимість
«Одягли пончо, і думали, що ми їх не бачимо»: на Північно-Слобожанському напрямку росіяни повірили у свою невидимість

На Північно-Слобожанському напрямку кожен рух окупантів відстежують дронами, а потім знищують безпілотниками.

«Бабусю, покладіть спочатку поранену»: НРК врятував одразу чотирьох цивільних на Лиманщині
«Бабусю, покладіть спочатку поранену»: НРК врятував одразу чотирьох цивільних на Лиманщині

Бійці полку безпілотних систем «Kraken 1654» провели унікальну триетапну операцію з порятунку із зони бойових дій одразу чотирьох цивільних.

ВАКАНСІЇ
Розвідник, оператор БПЛА

від 21000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Навідник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Командиp танка (з pакетно-гарматним озброєнням)

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій БТР

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Військовослужбовець, водій-заправник

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Кулеметник (ЗСУ) вся Україна

від 20277 до 120277 грн

Вся Україна

116 ОМБр

--- ---