ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Керівник харківської «кадетки» генерал-майор Олексій Середа став почесним громадянином Харкова

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Липня 2021, 18:47

Начальникові Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» генерал-майору Олексію Середі присвоєно звання «Почесний громадянин міста Харкова».

Рішення ухвалено на сесії Харківської міськрадий затверджено сьогодні на засіданні експертної ради. У такий спосіб цього військовика зі ще сімома достойниками вшановано громадою за великі заслуги.

Варто сказати, що Олексій Порфирович проходить службу у Збройних силах з 1974-го. Після випуску з військового вишу в 1978-му обіймав різні офіцерські посади. У 1980-1982 роках виконував бойові завдання на території Республіки Афганістан. Від грудня 2013 року виконує обов’язки начальника Державної гімназії-інтернату з посиленою фізичною підготовкою «Кадетський корпус» у Харкові.

За понад 47 років служби його нагороджено багатьма медалями й державними нагородами, а також іменною вогнепальною зброєю, почесною відзнакою Харківської облради «Слобожанська слава» тощо.

Олексій Порфирович говорить, що на будь-якій посаді завжди намагався робити трошки більше за власні можливості.

— Бути почесним громадянином міста Харкова є великою честю й водночас чималою відповідальністю. Тож з потрійною силою продовжу виховувати юних патріотів у кадетському корпусі й робитиму все, що залежить від мене задля розвитку рідного міста,— коментує генерал-майор Олексій Середа.

Довідково. Звання «Почесний громадянин міста Харкова» введене міською думою Харкова у 1887 році. У наступні 27 років це звання присвоєне низці видатних діячів, серед яких Владислав Франківський (доктор медицини, громадський діяч, засновник міської дитячої лікарні), Олександр Петров (харківський губернатор у 1886-1895 роках). Один з останніх лауреатів цього звання — офтальмолог Леонард Гіршман. Наразі цього почесного звання удостоєні близько 130 видатних містян.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook