ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кабмін підвищив грошове забезпечення військовослужбовцям розвідувальних органів

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Липня 2021, 16:25 24

Сьогодні на засіданні уряду ухвалено рішення підвищити грошове забезпечення військовослужбовцям розвідувальних органів. Задля цього прийнято Постанову «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704», яка підготовлена Міністерством оборони України з метою покращення соціального захисту співробітників розвідувальних органів.

Цією Постановою, зокрема, регламентується збільшення посадових окладів військовослужбовців, збільшення мінімального розміру премії (не менше ніж 30% від посадового окладу), та встановлено інші, у порівнянні з військовослужбовцями ЗС України, порядок нарахування та розмір надбавки за вислугу років. Передбачається, по 3% за кожен календарний рік вислуги років, але не більше ніж 50 % від посадового окладу.

Стосовно збільшення посадових окладів. Посадові оклади військовослужбовців розвідувальних органів (крім строковиків) встановлюються відповідно до розмірів посадових окладів, визначених у Постанові Кабінету Міністрів України «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» від 30 серпня 2017 року № 704 для відповідних посад військовослужбовців ЗС України з таким коефіцієнтом:

для військовослужбовців кадрового складу – 1,8 окладу;

для військовослужбовців, які не належать до кадрового складу, – 1,4.

Фінансування цих потреб у цьому році не передбачатиме додаткових видатків з Державного бюджету.

17

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Новини, Соціальний захист