ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У навчаннях «Козацька булава – 2021» об’єдналися п’ять країн-партнерів для подолання сучасних загроз

Прочитаєте за: 3 хв. 12 Липня 2021, 13:22

У Миколаївській області під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського тривають міжнародні українсько-британські військові навчання «Козацька булава – 2021» (Cossack Mace), до їх проведення залучено понад 300 одиниць військової техніки та близько 2000 військовослужбовців з п’яти країн-партнерів.

Про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗС України.

— Я радий вітати вас на українській землі. Сьогодні — символічний день, коли ми на наших теренах зустрічаємо славетний підрозділ Об’єднаного Королівства. У такій кількості і з такою підготовкою та прагненнями отримати той результат, до якого ми йдемо протягом багатьох років разом. На жаль, сьогодні досі триває російська агресія. Ми змушені обороняти свою країну й цінуємо ту підтримку, яку ви нам надаєте, — зазначив заступник командувача військ ОК «Схід» бригадний генерал Владислав Клочков під час урочистого відкриття навчань.

Він додав, що українське партнерство у цих навчаннях є дуже символічним, адже Об’єднане Королівство з перших днів війни допомагає Україні. Тисячі українських захисників були залучені до навчань операції Orbital. Цей досвід допоміг нашій країні здобувати перемоги й рятувати життя своїх воїнів. Бригадний генерал Владислав Клочков поінформував, що операція, яка буде реалізована під час навчань «Козацька Булава – 2021», завдяки спільним злагодженим зусиллям, продемонструє реальний результат у бойових діях.

Зі свого боку керівник навчань – начальник управління підготовки ОК «Схід» полковник Володимир Кокорєв зауважив, що міжнародні українсько-британські навчання допоможуть кожному військовослужбовцю вдосконалити вміння й навички, а також стануть хорошим підґрунтям і стимулом у подальшій службі.

— Ці навчання є важливим кроком на шляху до євроатлантичної інтеграції нашої держави, адже вони посилять оперативні можливості наших військ, покращать рівень взаємосумісності між підрозділами та штабами Збройних Сил України та Об’єднаного Королівства Великої Британії, а також США, Канади, королівства Швеції та інших членів НАТО. Війна на сході України — це загроза не лише для нашої держави, а й для безпеки та стабільності всіх країн Європи та світу. Наші партнери абсолютно солідарні у цьому питання. Саме тому ми об’єдналися для подолання сучасних викликів і пошуку механізмів адекватної реакції на них, — зазначив полковник Володимир Кокорєв.

Після багатьох місяців планування та підготовки 4-й батальйон Королівського полку Шотландії нарешті прибув в Україну на навчання «Козацька Булава». Ці навчання допоможуть забезпечити безпеку та суверенітет Чорноморського регіону, а також підтвердять непохитну відданість Великої Британії міжнародній стабільності. Це чудовий момент для 4-го батальйону Королівського полку Шотландії, наших друзів та союзників з окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи обмінятися досвідом, прославити спільні цінності обох країн та встановити міжнародний порядок, який базуватиметься на принципах Верховенства права, – відзначив командир 4-го батальйону Королівського полку Шотландії підполковник Алестіа Хемпенстол.

Нагадаємо, українсько-британські військові навчання «Козацька Булава – 2021» триватимуть з 12 по 24 липня. До навчань буде залучено близько 2000 військовослужбовців і понад 300 одиниць військової техніки з п’яти країн-партнерів.

Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини