Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…
На полігоні морської піхотивідбулась церемонія закриття українсько-американського навчання «Сі Бриз-2021». На церемонію закриття берегового компонента прибув заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал-полковник Михайло Коваль, командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа та командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль.
– Українські та американські морські піхотинці, військові Молдови та Грузії спільно відпрацьовували заходи на суходолі у трьох областях України, на берегах Чорного моря й на річках Дунай і Дніпро, продемонструвавши нашу спроможність виконувати будь-які спільні завдання, — звертаючись до присутніх, сказав контрадмірал Олексій Неїжпапа. – Навчання «Сі Бриз-2021» вкотре підтвердили, що сьогодні ми маємо силу, силу в єдності, спільних поглядах і цінностях. Хочу подякувати нашим партнерам з 6-го флоту США, колегам із Грузії та Молдови, які не перший рік підтримують нас у цьому навчанній решті партнерів за підтримку та спільну організацію цих навчань.
Керівник навчань від США капітан 1 рангу Стюард Бауман подякував представникам 30 країн за участь у навчаннях та зауважив, що весь досвід, який було отримано, буде тим нагадуванням про нашу співпрацю.
– Разом з державами-членами Альянсу та країнами-партнерами ми продовжуватимемо й надалі спільні тренування задля безпеки у цьому регіоні. Маю надію, що наступного року ми побачимо ще більше учасників, – додав капітан 1 рангу Стюард Бауман.
За словами командувача морської піхоти генерал-лейтенанта Юрія Содоля, берегова компонента гідно впоралася із завданнями і поставленої мети було досягнуто. Особовий склад української морської піхоти, який бувосновою багатонаціональних сил компоненти, на практиці продемонстрував свій професіоналізм, успішно здійснив не тільки планування операцій, а й управління силами за стандартами НАТО.
– Я дякую всім за ту працю, віддачу, яку кожен з вас продемонстрував протягом цих десяти днів навчання, – додав Юрій Содоль.
Нагадаємо, що під час активної фази військовослужбовці з Грузії та Молдови, а також морської піхоти США та України, проводили тактичні морські та повітряні десанти, подолали понад півтисячі кілометрів у маршах, діяли спільно та за єдиним задумом навчання. Також цього року у береговій компоненті навчань брали участь більшеніж 1000 військовослужбовців з України, США, Грузії та Молдови. Понад 100 одиниць військової техніки. Також значно було розширено географію навчань. Берегова фаза «Сі Бриз-2021» проходила в Одеській, Миколаївський та Херсонській областях.
Варто додати, що під час урочистої церемонії найкращих учасників українсько-американського навчання було нагороджено відзнаками та цінними подарунками, також військові обмінялись сувенірами.
Варто додати, що під час урочистої церемонії кращих учасників українсько-американського навчання було нагороджено відзнаками та цінними подарунками, також військові обмінялись пам’ятними сувенірами на згадку.
@armyinformcomua
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
За минулу добу українські війська завдали ударів по семи районах зосередження російських окупаційних сил.
Протягом минулої доби між українськими захисниками та російськими загарбниками відбулося 203 бойових зіткнення.
В ніч на неділю, 15 червня, над Дніпропетровською областю було збито чотири ворожі безпілотники та одну крилату ракету.
Втрати російських загарбників за минулу добу склали 1170 військових та 254 одиниці різної техніки.
Станом на 06:00 15 червня в Чорному морі перебуває один ворожий корабель, який є носієм «Калібрів», проте без самих крилатих ракет.
від 50000 до 120000 грн
Тисмениця
Івано-Франківський РТЦК та СП
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…