ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Наш ратний піт береже кров піхотинців»

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Липня 2021, 10:50

У рамках планових навчань у зоні уваги оперативно-тактичного угрупування «Північ» у районі проведення ООС один із підрозділів  реактивних систем залпового вогню «Ураган» здійснив марш задля зміни вогневих позицій та відбив напад умовного противника.

… За лічені хвилини потужна та високоточна зброя приведена у бойову готовність. Перед тим воїни-реактивники блискавично висунулися з району зосередження, здійснили марш та розгортання в районі вогневих позицій, навелися на умовні цілі для їх подальшого ураження…

Частина особового складу цього підрозділу реактивників воює, починаючи з гарячої фази 2014 року, та знає ціну своїй роботі

У рамках планових навчань один із підрозділів  РСЗВ «Ураган» відпрацював навчально-бойові вправи зі знищення пунктів концентрації живої сили та техніки умовного противника, зайняття і маскування позицій, організацію системи зв’язку та управління, приведення техніки з похідного положення в бойове тощо.

За словами командира цього підрозділу військовослужбовця ЗСУ Сергія, вони здавали черговий залік на фаховість. На даному занятті акцент робився на вдосконаленні навичок зі стрільби та оперативній зміні бойових позицій. Умовну ціль було вражено точно й за мінімальний час, позиції змінено миттєво. «Наш ратний піт береже кров піхотинців» ‒ девіз цього підрозділу, оскільки частина його особового складу воює, починаючи з гарячої фази 2014 року, та знає ціну своїй роботі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram