ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Маріуполі про НАТО тепер знають більше

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Липня 2021, 8:41 2

У столиці Приазов’я відкралася виставка, присвячена співпраці України з НАТО. Презентаційні матеріали були розроблені Директоратом інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій МО України спільно з Центром інформації та документації НАТО в Україні. До цього виставка проводилась у Краматорську, Авдіївці, Мар’їнці та інших містах Донеччини.

За сприяння  Маріупольської міської ради виставку розгорнули в будівлі архітектурної пам’ятки – Старій водонапірній вежі. На відкритті виставки були присутні представники органів місцевої влади, Командування операції Об’єднаних сил, цивільно-військового співробітництва, військовослужбовці та містяни. 

За словами представниці Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій МОУ майора Ярослави Зоріної, метою проведення цього заходу є інформування громадськості про співпрацю нашої країни з Альянсом, про те, які проєкти реалізуються в нашій країні та яку користь вони несуть саме для України.

Помічник Командувача ООС підполковник Андрій Щеглов наголосив на важливості проведення таких заходів у районі ООС.

– Ця виставка користується популярністю на сході України. Сподіваюся, що співпраця України з Альянсом буде лише зростати та змінювати світогляд українців, – зазначив офіцер.

– НАТО є надійним партнером України, адже саме країни Альянсу першими прийшли на допомогу Україні в 2014 році на початку збройної агресії РФ на сході країни. Тому цей захід дуже і дуже важливий для того, щоб українці могли протидіяти інформаційній загрозі з боку Росії та побачили принципи та філософію роботи нашого партнера. Я закликаю відвідати виставку та ознайомитися з результатами співпраці України з НАТО, зрозуміти ті цілі, які ставить перед собою Альянс та Україна.  А ми – кажу як представник органів влади, завжди будемо підтримувати такі ініціативи, – заявив заступник голови міської ради Аркадій Мєшков.

Також на заході було представлено перший номер видання  Інформаційного агентства Міністерства оборони України АрміяInform – «Українська панорама+» – друкований восьмишпальтовий проєкт для українських військових, які виконують свій військовий обов’язок у районі проведення ООС, та мешканців сходу України. 

Виставка триматиме в Маріуполі протягом тижня за адресою вул. Соборна, б.36. Відвідати її зможуть всі охочі. Вхід вільний, з 8.00 до 18.00.

Фото автора та Директорату інформаційної політики

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Новини