ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На одному з полігонів України вже незабаром розпочнуться багатонаціональні навчання «Козацька булава – 2021»

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Липня 2021, 18:30 1

Про це розповів командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський під час брифінгу з командувачем Сухопутних військ НАТО генерал-лейтенантом Роджером Клутьє.

Генерал-полковник Олександр Сирський поінформував, що під час проведення спільних переговорів сторони обговорили й деталізували подальші кроки щодо двосторонньої співпраці.

— Ми розглянули низку питань щодо продовження двостороннього співробітництва, зокрема і стажування українських офіцерів у штабах і органах військового управління в НАТО. А також окреслили плани на короткострокову, середньострокову і довгострокову перспективи, — сказав генерал-полковник Олександр Сирський. — Незабаром на одному з полігонів України  розпочнуться багатонаціональні навчання «Козацька булава – 2021», які триватимуть з 12 по 24 липня. Участь у них братимуть українські військовослужбовці. Військову техніку представлять країни-партнери НАТО. Крім того, восени будуть проведені вже щорічні військові маневри «Швидкий тризуб» (Rapid Trident). Наша робота ще не завершена, вона лише набирає обертів і ми рухаємось уперед!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини