ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Мар’їнці презентували спеціалізовану виставку, присвячену співпраці України з НАТО

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Липня 2021, 17:45 4

Сьогодні в місті Мар’їнка в Будинку культури відбулася презентація виставки фотографій, присвячених співпраці України з НАТО. Про це повідомляє пресслужба ООС.

Участь у заході взяли представники Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України, помічник Командувача Об’єднаних сил зі стратегічних комунікацій підполковник Андрій Щеглов, офіцери цивільно-військового співробітництва, керівництво Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації.

На виставці були представлені проєкти, які працюють під егідою Агенції НАТО, а також інформаційні матеріали про результати роботи в Україні програми «Наука заради миру і безпеки», про участь українських військових у спільних навчаннях під егідою Альянсу, його діяльність та завдання. У районі проведення ООС експозиція раніше вже була успішно презентована у Краматорську, Сєвєродонецьку, Авдіївці, Щасті та інших містах.

Захід організовано у партнерстві з Міністерством оборони України за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Крім цього, в рамках роботи виставки, громадськості було презентовано видання Інформаційного агентства Міноборони – «Українська панорама+».

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини