ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Світ солідарний з Україною щодо відновлення нашої територіальної цілісності та протидії РФ – Президент

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Липня 2021, 14:48

Нині Україна спостерігає беззастережну солідарність світу щодо відновлення своєї територіальної цілісності та протидії агресивним діям РФ.

Про це Володимир Зеленський заявив на форумі «Україна 30. Міжнародна політика», повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«Однозначні сильні сигнали були включені до заяв саміту «Групи семи» і США – ЄС. Варто відзначити й рішення нещодавнього саміту НАТО-2021, який підтвердив, що Україна буде членом Альянсу. Я завжди кажу, що проєкти ЄС і НАТО не будуть завершеними без України. Набуття повноправного членства України в ЄС і НАТО є основоположним стратегічним пріоритетом зовнішньої політики України», – зауважив Володимир Зеленський.

Він розповів, що, згідно з останніми дослідженнями, понад 60% громадян підтримують вступ України до ЄС і переконлива більшість – до НАТО.

«Для нас це гарантія добробуту та безпеки. Безпека – пріоритет. І гарантія добробуту. Наша держава й український народ, я вважаю, вже зробили достатньо для того, щоб отримати від партнерів чіткі підтвердження того, коли, як Україна буде членом ЄС та членом Альянсу», – резюмував Президент.

Глава держави додав, що необхідно також використовувати всі наявні механізми міжнародних організацій – ООН, Ради Європи, ОБСЄ – для консолідації міжнародної підтримки України. Відповідний порядок денний, широка підтримка наших ініціатив і кадрова присутність українців у організаціях.

Читайте нас в Telegram
Порятунок Сірка: прикордонники дістали з пастки собаку
Порятунок Сірка: прикордонники дістали з пастки собаку

Бійці підрозділу «Стрікс» врятували собаку, яка заплуталась в антидроновій сітці.

На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили чотири спроби окупантів просунутися вперед
На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили чотири спроби окупантів просунутися вперед

Від початку доби агресор 52 рази атакував позиції Сил оборони.

Четверо загиблих і близько 100 постраждалих: наслідки комбінованого удару рф по Україні
Четверо загиблих і близько 100 постраждалих: наслідки комбінованого удару рф по Україні

Унаслідок російського удару по Україні у ніч на 24 травня постраждало близько 100 людей, ще чотири загинули.

Закидали гранатами: «Ком» з побратимом зачистив укриття, з якого висувалися росіяни
Закидали гранатами: «Ком» з побратимом зачистив укриття, з якого висувалися росіяни

Боєць з позивним «Ком» разом з побратимом зачистив вороже укриття і отримав відзнаку «Хоробрий у бою».

Перші на хакатоні НАТО і бронзові призери кіберзмагань в Південній Кореї: як готують майбутніх кібервоїнів
Перші на хакатоні НАТО і бронзові призери кіберзмагань в Південній Кореї: як готують майбутніх кібервоїнів

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут регулярно представляють Україну на змаганнях по всьому світу.

На Київщині росіяни знищили один із підрозділів ДСНС
На Київщині росіяни знищили один із підрозділів ДСНС

Росіяни прямим влучанням ракети знищили один із підрозділів ДСНС на Київщині.

ВАКАНСІЇ
Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Психолог, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Інспектор прикордонної служби

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

Водій-електрик

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Черкаси

Головний центр підготовки особового складу ДПСУ ім. генерал-майора Ігоря Момота

--- ---